Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Plzeňský Prazdroj v soutěži Top Odpovědná firma

4. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  1269 x

Plzeňský Prazdroj obdržel nejvýznamnější ocenění v letošním ročníku soutěže Top Odpovědná firma. V konkurenci několika desítek společností získal hlavní cenu Trendsetter za to, že dlouhodobě v Česku udává směr v oblasti udržitelnosti a za přínos nových inspirativních podnětů k zodpovědnému podnikání.

Plzeňský Prazdroj v soutěži Top Odpovědná firmaPlzeňský Prazdroj v soutěži Top Odpovědná firma

Plzeňský Prazdroj se dlouhodobě zaměřuje na ochranu přírodních zdrojů a přichází s inovacemi vedoucími k úspoře energií, emisí nebo vody. Za svůj postoj a činy v oblasti zodpovědného podnikání nyní získal cenu Trendsetter v soutěži Top Odpovědná firma.

Kromě hlavní ceny slavil Prazdroj i další úspěch, když obdržel cenu Top Odpovědný reporting za svoji výroční zprávu v oblasti udržitelného rozvoje. Porota ocenila mimo jiné její formu. Prazdroj je jednou z prvních tuzemských firem, která má tuto zprávu umístěnou na webu v interaktivní a pro čtenáře vizuálně atraktivní podobě, konkrétní aktivity jsou vysvětleny v souvislosti s příběhem výroby piva.

Letošní ocenění Prazdroje navazují na úspěchy z minulých let a jsou výsledkem jeho systematického přístupu a práce v oblasti firemní odpovědnosti. „Podnikáme s ohledem na naše okolí, přírodu i lidi. Velice nás těší, že jsou naše aktivity v tomto směru oceňované. Zároveň je to pro nás nesmírný závazek, abychom neustále hledali nové cesty, jak můžeme prostřednictvím našeho podnikání ještě více přispět ke zkvalitnění života lidí i celé společnosti,“ říká Drahomíra Mandíková, ředitelka firemní komunikace Plzeňského Prazdroje.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist