Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Plzeňský Prazdroj v soutěži Top Odpovědná firma

4. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  818 x

Plzeňský Prazdroj obdržel nejvýznamnější ocenění v letošním ročníku soutěže Top Odpovědná firma. V konkurenci několika desítek společností získal hlavní cenu Trendsetter za to, že dlouhodobě v Česku udává směr v oblasti udržitelnosti a za přínos nových inspirativních podnětů k zodpovědnému podnikání.

Plzeňský Prazdroj v soutěži Top Odpovědná firmaPlzeňský Prazdroj v soutěži Top Odpovědná firma

Plzeňský Prazdroj se dlouhodobě zaměřuje na ochranu přírodních zdrojů a přichází s inovacemi vedoucími k úspoře energií, emisí nebo vody. Za svůj postoj a činy v oblasti zodpovědného podnikání nyní získal cenu Trendsetter v soutěži Top Odpovědná firma.

Kromě hlavní ceny slavil Prazdroj i další úspěch, když obdržel cenu Top Odpovědný reporting za svoji výroční zprávu v oblasti udržitelného rozvoje. Porota ocenila mimo jiné její formu. Prazdroj je jednou z prvních tuzemských firem, která má tuto zprávu umístěnou na webu v interaktivní a pro čtenáře vizuálně atraktivní podobě, konkrétní aktivity jsou vysvětleny v souvislosti s příběhem výroby piva.

Letošní ocenění Prazdroje navazují na úspěchy z minulých let a jsou výsledkem jeho systematického přístupu a práce v oblasti firemní odpovědnosti. „Podnikáme s ohledem na naše okolí, přírodu i lidi. Velice nás těší, že jsou naše aktivity v tomto směru oceňované. Zároveň je to pro nás nesmírný závazek, abychom neustále hledali nové cesty, jak můžeme prostřednictvím našeho podnikání ještě více přispět ke zkvalitnění života lidí i celé společnosti,“ říká Drahomíra Mandíková, ředitelka firemní komunikace Plzeňského Prazdroje.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist