Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Podniková prodejna Dudák - Měšťanského pivovaru Strakonice otevřena

7. červen 2018  České nápoje   komentáře (0)  6644 x

Dudák - Měšťanský pivovar, a.s. Strakonice v posledních letech investuje nemalé finanční prostředky do rekonstrukcí, ale i zcela nových objektů. Další v řadě novinek je pivovarská prodejna, která byla vybudována na místě již nevyhovujícího původního prodejního stánku. Vstupu do areálu strakonického pivovaru tak již nyní dominuje nová prodejna, která po slavnostním otevření v úterý 5. 6. 2018 – 8.30 hodin přivítala své první zákazníky.

Podniková prodejna Dudák - Měšťanského pivovaru Strakonice otevřenaPodniková prodejna Dudák - Měšťanského pivovaru Strakonice otevřena

Za zcela nevyhovující pro moderní požadavky a očekávání zákazníků, se ukázal být původní prodejní stánek strakonického pivovaru. Po zralé úvaze tedy bylo rozhodnuto o výstavbě nové pivovarské prodejny, která by jednak reprezentovala jednu z nejstarších strakonických společností  a jednak by svojí obslužností nabízela komfortní podmínky, které si prodej piva a především zákazníci, zaslouží.
Autorem návrhu koncepce nové prodejny se stal strakonický architekt Zbyněk Skala, který je obeznalý architektonickým řešením města i samotné lokality Podskalí, kde se pivovar nachází, což vedlo k citlivému zasazení moderního vzhledu do historického prostředí strakonického Podskalí. Dodavatelem stavby byla strakonická firma Prima, a.s.

V posledních dvou letech strakonický pivovar Dudák obrátil svůj zájem investovat především do svých vlajkových lodí, kterými jsou stylové koncepční restaurace Dudákovny. K dnešnímu dni je jich celkem otevřeno sedm po celé republice.

Ve Strakonicích byly otevřeny provozovny Jiskra, která jako první získala tankovou technologii čepování strakonického piva, díky níž je restaurace vyhledávaným místem všech vyznavačů zlatého moku. Druhou v pořadí byla Sokolovna. Objekt, který po léta chátral, byl zrekonstruován a nyní slouží jako prestižní restaurace.

Dudák – Měšťanský pivovar Strakonice, a.s. každoročně uvádí na trh nejméně čtyři výroční speciály. Pravidelně se zákazníci setkávají s Velikonočním zeleným speciálem, v minulosti byl uveden na trh speciál k významné příležitosti města, kterou bylo 650 let od udělení městských práv či Václavská pouť. Tradičními se stávají vánoční speciály.

Dudák – Měšťanský pivovar Strakonice má ve svém portfoliu mimo výročních speciálů celkem sedm stálých značek piv počínaje nealkoholickým Driverem, přes desetistupňového Švandu, po dvanáctistupňový ležák Premium a třináctistupňový polotmavý ležák Klostermann, ke kterému počátkem letošního roku přibyl světlý ležák Klostermann.

V závěru připomínáme novinku loňského roku a tou je změna celkové vizibility společnosti Dudák – Měšťanský pivovar Strakonice, a.s. Nejen nové pivní etikety, ale především nové logo společnosti reprezentuje tuto značku v Čechách, ale i za hranicemi. Nové logo dudáka ve zlatém oválném poli dominuje veškerým propagačním materiálům, etiketám, výstrčím, menu boxům a fasciím.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2.73 hvězdiček / Hodnoceno: 22x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist