Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Prazdroj a Plzeň podepsaly deklaraci o spolupráci

28. září 2018  České nápoje   komentáře (0)  1302 x

Plzeňský Prazdroj zesílí spolupráci s městem Plzeň v mnoha oblastech, především v podpoře cestovního ruchu, při pořádání kulturních a veřejně prospěšných akcí nebo v oblasti prevence nezodpovědné konzumace alkoholu. Vyplývá to z deklarace, kterou společně podepsali generální ředitel Plzeňského Prazdroje Grant Liversage a primátor města Plzně Martin Zrzavecký.

Prazdroj a Plzeň podepsaly deklaraci o spolupráciPrazdroj a Plzeň podepsaly deklaraci o spolupráci

„V Plzni se zrodil příběh světově proslulého ležáku a město dalo název celé jedné pivní kategorii. Městu za mnohé vděčíme a chceme tedy přispět k jeho dalšímu rozvoji,“ sdělil generální ředitel Plzeňského Prazdroje Grant Liversage.

„Spolupráce města a plzeňského pivovaru je dlouhodobě velmi prospěšná pro všechny obyvatele i návštěvníky Plzně a mě těší, že v ní budeme pokračovat i nadále. Když se řekne Plzeň, vybaví se mnoha lidem na prvním místě pivo a Plzeňský Prazdroj, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí.Pivovar je významným zaměstnavatelem regionu a také jeden z hlavních turistických cílů Plzeňského kraje, který propaguje Plzeň a plzeňské pivo po celém světě. Prazdroj je pro nás i důležitým partnerem mnoha kulturních a charitativních akcí,“ konstatoval primátor města Plzně Martin Zrzavecký.

Deklaraci o vzájemné spolupráci podepsaly Plzeňský Prazdroj a město Plzeň již počtrnácté. Mezi kulturními a společenskými akcemi, na které se oba partneři zaměří, patří populární Pilsner Fest nebo Slavnosti svobody. Kromě toho letos už společně podpořily Skupovu Plzeň, Divadlo bratří Formanů či Spormanii Plzeň. „Zapojujeme se i do oslav 100. výročí založení samostatné Československé republiky, k jejímu vzniku máme již nyní instalovanou panelovou výstavu na nádvoří pivovaru a v říjnových dnech budeme pořádat zvýhodněné prohlídky pivovaru. Věříme, že tak do Plzně přilákáme další turisty,“ dodala Pavla Mášková z Plzeňského Prazdroje.

Novým společným tématem je cestovní ruch zaměřený na historické průmyslové dědictví, kde obě strany vidí významný potenciál. K rozvoji cestovního ruchu by mohla přispět i společná revitalizace a následné zpřístupnění nové části plzeňského historického podzemí pod Rooseveltovou ulicí, která by měla být dokončena v tomto roce. Město Plzeň pak nadále významně podpoří projekt Respektuj 18, který upozorňuje na nebezpečí alkoholu u dětí a mladistvých.

Prazdroj také dlouhodobě pomáhá prostřednictví grantového programu Prazdroj lidem ke zvyšování kvality života ve městě. Letos na prospěšné aktivity rozdělí 2,4 milionů korun.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist