Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Prazdroj má novou kolektivní smlouvu, navýší mzdy

16. prosinec 2019  České nápoje   komentáře (0)  1376 x

Plzeňský Prazdroj má novou kolektivní smlouvu. Zástupci pivovaru se společně se zástupci odborových organizací dohodli, že zaměstnancům vzrostou mzdy. Zároveň se zvýší příspěvek společnosti na stravování a příplatky za práce v sobotu a o svátcích. Smlouva nabyde účinnosti od 1. ledna 2020 a bude platit do konce roku 2021.

Prazdroj má novou kolektivní smlouvu, navýší mzdyPrazdroj má novou kolektivní smlouvu, navýší mzdy

V porovnání s rokem 2019 se tarifní plat v příštím roce zvýší v průměru o 5 %, v roce následujícím pak o další 4 %. Zaměstnanci, kteří mají ve smlouvě zakotvené vyplácení čtvrtletních bonusů, pak získají navíc ještě bonus celoroční, který je navázaný na výkonnost společnosti. Prazdroj na základě dohody zvýší i příplatky za práci v noci a o sobotách a nedělích  z 10 na 15 %..

„Rád bych poděkoval zástupcům odborů za jejich přístup po dobu celého vyjednávání, které bylo náročné, ale konstruktivní. Díky němu se nám podařilo najít řešení, které odráží skutečné potřeby našich zaměstnanců a představuje silný závazek Plzeňského Prazdroje v následujících dvou letech. Síla naší společnosti je založena na našich zaměstnancích a je důležité, abychom jim poskytovali celou řadu výhod na podporu jejich zdraví i během zásadních milníků jejich života. Věřím, že změny, které jsme provedli, se projeví v dlouhodobé spokojenosti našich zaměstnanců a rozvoji naší společnosti říká Rob Kenney, ředitel lidských zdrojů Plzeňského Prazdroje.

Změny se týkají i firemního příspěvku na stravování, hodnota stravenky vzroste. Stejně tak Prazdroj navýší odměny ve věrnostním programu pro zaměstnance, kteří ve firmě pracují více než dvacet let.

Kolektívní smlouvu podepsali v Pivovaru Radegast Grant Liversage, generální ředitel Prazdroje, a zástupci odborových organizací Martin Jeřábek, Tomáš Vančura a Lenka Papřoková.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist