Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Prazdroj přivezl z Austrálie osm ocenění

23. květen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1780 x

Osm prestižních ocenění včetně zlaté medaile pro Kozel Černý si odvezl Plzeňský Prazdroj z největší světové soutěže piv Australian International Beer Awards. Medaile Prazdroj získal ve velké konkurenci, o přízeň porotců se ucházela piva od více než čtyř set pivovarů z celého světa.

Prazdroj přivezl z Austrálie osm oceněníPrazdroj přivezl z Austrálie osm ocenění

Soutěž v Melbourne se řadí mezi nejprestižnější klání, kterých se pivovary účastní. Již loni zde Prazdroj získal šest cen a jeho letošní úspěch umocňuje skutečnost, že konkurence zde opět vzrostla. Pivovary do soutěže přihlásily bezmála 2600 piv, o pětinu více než loni.

Kozel Černý získal zlatou medaili v soutěži tmavých piv. Hned pět medailových pozic pak Prazdroj obsadil v soutěži světlých spodně kvašených piv. Stříbro v této kategorii udělila odborná porota ležákům Excelent, Kozel Mistrův Ležák a Gambrinus Plná 12, bronz pak získala piva Radegast Ryze Hořká 12 a Gambrinus Original 10. Úspěšné tažení na melbournské soutěži Prazdroj podtrhl třetími místy v kategorii nízkoalkoholických piv, a to pro Birell Světlý a Birell Zelený Ječmen.

Je pro nás velkou poctou, že jsme ještě navýšili počet medailových umístění na takto prestižním klání a ve velké světové konkurenci. Radost mám i z toho, že jsme uspěli hned ve třech soutěžních kategoriích. Ceny jsou pro nás povzbuzením do další práce, bereme je jako oceněním trvalé péče, kterou všem našim pivům věnujeme,“ uvedl marketingový ředitel Plzeňského Prazdroje Roman Trzaskalik.

Soutěž v Melbourne vznikla v roce 1987 a postupně se z ní stalo jedno z nejprestižnějších klání, kam své produkty přihlašují všechny kategorie výrobců – od velkých pivovarů až po ty řemeslné.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist