Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Příchovice zvítězily v Lize hospod

2. červen 2017  České nápoje   komentáře (0)  2427 x

S posledním kolem ePojisteni.cz ligy vyvrcholil také premiérový ročník dlouhodobé tipovací soutěže Liga hospod, kterou připravil Plzeňský Prazdroj ve spolupráci s O2. Jejím cílem bylo podpořit restaurace a hospody, v nichž fanoušci fotbalu sledovali přímé přenosy zápasů na O2 TV Sport. Nejlepšími tipujícími nakonec byli hosté hospody v Příchovicích. Ti kromě piva zdarma získali prostřednictvím živých vstupů do jejich oblíbené hospůdky i možnost přesvědčit diváky přímého přenosu posledního ligového kola na O2 TV, že nejsou jen nejlepšími tipéry, ale také fanoušky.

Příchovice zvítězily v Lize hospodPříchovice zvítězily v Lize hospod

„Majitelé hospod a restaurací, ve kterých se čepují piva z portfolia Plzeňského Prazdroje, a zároveň zde využívají O2 TV, mohli během jarních kol nejvyšší fotbalové soutěže nabídnout svým hostům další netradiční zážitek v podobě tipovací soutěže,“ říká Jan Šolta, trade marketingový manažer Plzeňského Prazdroje, a dodává: „Díky zapojení do Ligy hospod měli diváci v restauracích možnost vyhrát sud piva pro celý lokál. A to ihned po skončení fotbalového zápasu.“

K dosažení výhry stačilo sledovat zápasy ePojisteni.cz ligy a na internetové stránce www.ligahospod.cz správně tipnout odpovědi na otázku spojenou s daným zápasem. Za každý správný tip získal soutěžící body. Vítězné hospody, jejichž štamgasti získali v soutěži nejvíce bodů, se vyhlašovaly bezprostředně po skončení přenosu přímo ve sportovním studiu a fanoušci dobrého piva a fotbalu se mohli těšit na sud zdarma.

Do soutěže se postupně zapojilo na téměř 300 hospod a individuálních hráčů se zaregistrovalo takřka 1700. Celkem tak Plzeňský Prazdroj potěšil osazenstvo hospod 80 sudy piva. Součástí Ligy hospod byla i prémie při hattricku v zápasech Ligy mistrů UEFA, které přenášelo sportovní studio O2 TV Sport. Všechny provozovny zapojené do Ligy hospod by v ten okamžik vyčepovaly sud piva zdarma pro své hosty. Tento případ v jarní části nejprestižnější soutěže ale nenastal.

Vítězná Příchovická hospůdka žije nejen fotbalovými přenosy, ale sportem obecně. Štamgasti pravidelně tipovali, nicméně kolo před koncem soutěže byla hospůdka až na 5. místě. „Měli jsme ale mocný finiš,“ říká majitel Herbert Friedrich. Jeho hosté hned třikrát uspěli v soutěži o tři nejlépe tipující hospody kola a tím si zajistili celkové vítězství. Proto se nebojí už nyní mluvit o ambicích na příští ročník: „Obhajoba bývá těžší než první vítězství, ale příští sezonu chceme opět zabojovat.“

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist