Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Radegast den letos bude

5. duben 2022  České nápoje   komentáře (0)  745 x

Hořké čekání je u konce. Radegast den 2022 proběhne opět v Pivovaru Radegast v Nošovicích. Návštěvníky čeká nový areál vedle pivovaru, bohatá hudební nabídka v čele s kapelami Nazareth (UK), Škwor či Buty, pestrý doprovodný program a kompletní chuťová paleta hořkých piv Radegast. Slavnosti se uskuteční v sobotu 27. srpna 2022 od 11 hodin.

Radegast den letos budeRadegast den letos bude

„Oslavy piva Radegast měly dvouletou vynucenou pauzu kvůli koronavirové krizi. Po dlouhém čekání se konečně se všemi fanoušky správně hořkého piva potkáme na jednom místě. Velmi se těším na tradiční přípitek a alespoň takto symbolicky si připomeneme výročí 50 let pivovaru Radegast v Nošovicích, které jsme neměli možnost společně oslavit v roce 2020,“ uvádí Ivo Kaňák, manažer Pivovaru Radegast.

Megahity „Love Hurts“ nebo „Dream On“ se rozezní v Nošovicích. Na slavnostech Pivovaru Radegast zahraje světoznámá hardrocková kapela Nazareth. Silný hudební program doplní české kapely Škwor, Buty, Mig 21, Kaczi nebo Úspěch. Moderátorského řemesla se chopí herec Vladimír Polák.

Nepostradatelným a správně hořkým pilířem akce Radegast den 2022 bude pivovarské řemeslo nošovických sládků. Čepovat se bude světlý ležák Radegast Ryze Hořká 12, výčepní pivo Radegast Rázná 10 či nejvíce hořké pivo v historii pivovaru Radegast Ratar. Exkluzivně na této akci bude na čepu také první svrchně kvašené pivo nošovického pivovaru Radegast ROG IPA. Lidé si navíc vyzkouší školu čepování pod odborným dohledem výčepních mistrů nebo si vychutnají čepované pivo do skla ve speciálním stanu.

Pestrý hudební a pivní program Radegast dne 2022, který nabídne zábavu nejen pro pravé chlapy, doplní adrenalinové aktivity a bohatá nabídka jídel, jako jsou steaky, burgery, kýta na ohni, či trhané maso. „Obrovským zážitkem bude sjezd na ocelovém laně Radegast ZIPLINE, otevřeme Zónu pro opravdové borce, ukážeme v akci nejlepší dřevorubce. Návštěvníci se také vydají na prohlídky pivovaru. Hudební i doprovodný program startuje již v 11 hodin,“ představuje aktivity Josef Jalůvka, manažer značky Radegast.

Návštěvníci mohou počítat s autobusovou kyvadlovou dopravou z Frýdku-Místku. Dostatek parkovacích míst nabídne areál Hyundai spolu s kyvadlovou autobusovou dopravou do areálu pivních slavností.

Vstupenka na akci stojí 200 Kč. K zakoupení jsou i rodinné vstupné nebo Štamgast vstupenka. Prvních 3000 vstupenek obsahuje voucher na dvě piva zdarma. Každý měsíc od dubna do konání akce proběhne z již prodaných vstupenek slosování o pivní ceny.

Nákup vstupenek a kompletní program je k dispozici na webu www.radegastden.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist