Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Rekordní letní prodeje Holby

27. srpen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1185 x

Pivovar Holba má za sebou další úspěšný měsíc. V červenci prodal 33 931 hl piva a to je letos zatím nejvíce. V meziročním srovnání jde o nárůst 3 300 hl, což představuje o11 procent více. Je to úspěch a Holba se snaží ho udržet. To potvrzuje i silný odbyt za uplynulé dny v srpnu.

Rekordní letní prodeje HolbyRekordní letní prodeje Holby

Varna  běží v nepřetržitém provozu, ležácké sklepy jsou plné, stáčí se na 3 směny a zvýšenou poptávku se daří pravidelně vykrývat. Menší odběratele dokáže pivovar zavážet sám a to je velká výhoda. „Dokážeme tak rychle reagovat na situaci a to hostinští oceňují. Pivo je jim možné dodat bezprostředně, aby mohli uspokojit své hosty,“ říká Vladimír Zíka.
Zvýšený odbyt piva podporuje letní počasí i turistika. Do Jeseníků míří na dovolenou stále více lidí a většina si pivo z hor nenechá ujít. Šerák, Horská 10 nebo Keprník se staly symbolem Jeseníků a stejně populární jsou i ostatní. Prodej Holby Šerák trhal v červenci  rekordy. Nejlépe si vedl v plechovkách, kde byl jeho odbyt dokonce 2,5 krát vyšší než loni, a výborně si vedl v lahvích i sudech. Odbyt Šeráku v červenci překročil 23 tisíc hektolitrů, hned za ním si stojí Horská 10 a následuje Holba Premium. Kulminuje také odbyt Kvasničáku Holba. Jde o typicky zahrádkové, nefiltrované pivo s osvěžující chutí pro letní konzumaci ideální. Výborně si vede rovněž nový ležák Keprník. Je to pivo s horským chmelem, který si pivovarníci češou sami. „Místa máme vytipovaná a i když bylo sucho, šištice jsou dobře narostlé. Češeme ho ručně a jako s vzácnou ingrediencí s ním taky nakládáme,“ říká ředitel pivovaru Vladimír Zíka.

Letní počasí plní zahrádky a provozovatelé restaurací ve výletních místech nyní prodávají až několikanásobně více piva.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist