Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Retro motoráčkem z Prahy do pivovaru ve Velkých Popovicích

8. červen 2020  České nápoje   komentáře (0)  808 x

Hledáte-li netradiční výletní cíl, vydejte se za zábavou i poučením do pivovaru Velké Popovice, který je nejen rodištěm legendárního Kozla, ale také jedním z nejmalebnějších pivovarů u nás. Každou sobotu od 13. června až do 19. září vás tam bezpečně a bez starostí s kolonami či parkováním doveze speciální Kozel expres.

Retro motoráčkem z Prahy do pivovaru ve Velkých PopovicíchRetro motoráčkem z Prahy do pivovaru ve Velkých Popovicích

Motorový vůz řady 810 v retro nátěru 80. let vyjede v 10:19 z pražského Hlavního nádraží a dopraví vás v 11:18 přímo do Velkých Popovic.  Společně s průvodcem pak zamíříte za poznáním pozoruhodného příběhu pivovaru, jehož historie se píše již od roku 1874.  Během komentované prohlídky Po stopách Kozla se dozvíte mnoho zajímavého, například se seznámíte s příběhem zakladatelské rodiny Ringhofferů, zjistíte, jak a z čeho se vaří poctivé velkopopovické pivo, prohlédnete si současnou i historickou varnu či expozici pivních obalů. Obzvláště oblíbenou částí prohlídky je návštěva pivovarských sklepů s rozšířenou degustací piva Velkopopovický Kozel. Na závěr pozdravíte živého maskota pivovaru kozla Oldu. Po prohlídce máte přibližně hodinku do odjezdu vlaku, kterou můžete strávit v sousední Velkopopovické Kozlovně, kde k obědu dostanete pivo zdarma, nebo se pokochat krásnou krajinou v okolí pivovaru. Zpět do Prahy vás Kozel expres odveze v 14:40.

Jízdenku v ceně 430 Kč doporučujeme zakoupit online předem na webu https://kozel.colosseum.eu/kozel/list, případně bude probíhat doprodej jízdenek přímo ve vlaku Kozel expres. V ceně je zahrnuta prohlídka pivovaru, zpáteční jízdenka a 1x pivo ve Velkopopovické Kozlovně k obědu. Více na www.kozel.cz

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist