Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Samson vaří nejlepší český ležák

28. srpen 2018  České nápoje   komentáře (0)  2808 x

Pivovar Samson slaví historický úspěch. Ležák SAMSON byl oceněn v prestižní World Beer Awards jako nejlepší ležák českého typu vyráběný v České republice. Do Českých Budějovic tak putuje zatím nejvýznamnější ocenění v novodobé historii pivovaru založeného v roce 1795.

Samson vaří nejlepší český ležákSamson vaří nejlepší český ležák

Máme obrovskou radost, že jsme navázali na úspěchy našich předchůdců, kteří obdrželi mnoho významných ocenění na světových pivovarských soutěžích a vybudovali tak slávu Budějovického piva z našeho pivovaru. Samson nyní patří do extraligy světových piv. Český ležák je ve světě pojmem a pro nás je ctí, že ten nejlepší v České republice vaříme u nás v Samsonu,” říká generální ředitel Pivovaru Samson Daniel Dřevikovský.

Velké poděkování patří všem našim zaměstnancům, kteří se na úspěchu podíleli. Víme, že bez masivních investic AB InBev by bylo téměř nemožné prosadit se v nabité konkurenci. Pro náš pivovarský tým je cena impulsem k další práci, abychom se stále zlepšovali,” dodává Dřevikovský.

World Beer Awards patří v pivním světě k těm nejprestižnějším mezinárodním oceněním. O výsledcích soutěže, v níž se konají tři kola, rozhoduje mezinárodní porota, jejíž členové z celého světa jsou špičkami ve svém oboru.

Pivovar Samson se nespoléhá jenom na vlajkovou loď, kterou je “dvanáctka”. Loni získala v České republice ocenění i “desítka”, pro řidiče v Samsonu připravují legendární Pito, které se opět vrací na piedestal nealkoholických piv.

Úspěchy Pivovaru Samson kvitují s povděkem i v ústředí AB InBev. “Samson se posunuje stále vpřed a dosahuje znamenitých úspěchů. Je to důkaz, že spojení našeho know-how s českým funguje nad očekávání dobře,” říká ředitel AB InBev pro právní záležitosti Fabio Riva.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4.71 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist