Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Samson zve na fotbalový šampionát

1. červen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1371 x

Budějovický Pivovar Samson uspořádal pro zájemce exkluzivní soutěž. Využil toho, že je v České republice oficiálním pivem Mistrovství světa ve fotbale v Rusku. Výherce Jan Pacher z Brna získal zájezd pro dvě osoby na semifinále šampionátu v Moskvě.

Samson zve na fotbalový šampionátSamson zve na fotbalový šampionát

Pivo a fotbal jsou spojené nádoby. Díky partnerství s AB InBev je Samson oficiálním pivem MS ve fotbale pro Českou republiku. Uspořádali jsme jedinečnou soutěž s fotbalovou tematikou, vítězi přejeme hodně sportovních i společenských zážitků v Rusku, které je letos pořadatelem šampionátu v nejsledovanějším kolektivním sportu planety,říká generální ředitel Pivovaru Samson Daniel Dřevikovský.

Pivovar Samson soutěž ušil na míru zejména fotbalovým fanouškům. „Hlavní cenou je zájezd pro dvě osoby na semifinále fotbalového šampionátu. Dalších deset výherců získalo fotbalové míče s emblémem turnaje, další lidé se mohou těšit na dárkové balíčky s logem Samson,“ dodává Dřevikovský.

Soutěž proběhla od 9. do 22. května v hypermarketech sítě Albert. Její výsledky jsou vyvěšené na stránkách pivovaru www.samson.cz/soutez. Na fotbalový zájezd do Ruska pro dvě osoby za přes 300 tisíc korun už se může připravovat Jan Pacher z Brna. „Když jsem se dozvěděl, že pojedu do Ruska na šampionát, nevěřil jsem. Je to úžasné, bude to zážitek na celý život,“ říká šťastný výherce Jan Pacher.

Soutěž je součástí intenzivnější marketingové podpory nejstaršího českobudějovického pivovaru. Samson v květnu spustil nové internetové stránky, které zdůrazňují kořeny pivovaru v jihočeské metropoli. V sobotu 23. června se také uskuteční první ročník SamsonFestu, kdy se brány pivovaru otevřou široké veřejnosti. Ani letos navíc nebude Samson chybět na výstavě Země živitelka, která proběhne od 23. do 28. srpna v areálu českobudějovického výstaviště.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist