Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Sedm piv od Lobkowiczů bodovalo na Dočesné

11. září 2017  České nápoje   komentáře (0)  1464 x

Sedmi pivům společnosti Pivovary Lobkowicz Group, a.s. se povedlo i přes silnou konkurenci uspět na Žatecké dočesné 2017. Skupina Pivovary Lobkowicz Group, jejíž majoritním vlastníkem je skupina CEFC, tak prokázala kvalitu piv produkovaných z jejích pivovarů a zanechala významnou stopu ve výsledkových listinách.

Ilustrační fotoIlustrační foto

Letošního ročníku Žatecké Dočesné 2017, který se konal 31.8 a 1.9.2017, se zúčastnilo 25 pivovarů a 145 přihlášených vzorků piv. Největších úspěchů dosáhly pivovary Vysoký Chlumec, Protivín a Černá Hora ze skupiny Pivovary Lobkowicz Group, které se svými pivy obsadily 4 první místa z celkových
dvanácti kategorií.

Jako majitel skupiny PLG jsme potěšeni ziskem mimořádně velkého počtu ocenění, která piva z našich pivovarů sklízí nejen na této, ale i na mnoha dalších soutěžích. Věříme, že i díky těmto úspěchům si piva skupiny Pivovary Lobkowicz Group najdou další odběratele na domácím i zahraničních trzích,“ uvedla Marcela Hrdá, předsedkyně dozorčí rady skupiny Pivovary Lobkowicz Group, a.s. a výkonná viceprezidentka CEFC Group (Europe) Company, a. s.

Pivovar Vysoký Chlumec zvítězil s pivem Démon v kategorii „speciální polotmavé pivo“, dále pak vyhrál se svým pivem Baron v kategorii „tmavý ležák“. Pivovar Černá Hora a jeho pivo Velen vyhrálo kategorii „pšeničné pivo“ a Pivovar Protivín zvítězil v kategorii „světlý ležák 11°“. Na třetím místě se v kategorii „tmavý ležák“ umístil Lobkowicz Premium Černý, který se vaří také v Pivovaru Protivín.

Michal Voldřich, výrobní ředitel a sládek Pivovaru Protivín, byl úspěchem na Žatecké Dočesné velmi poctěn: „Je to pokračování skvělých úspěchů našich produktů po Pivní Pečeti 2017 a soutěži Pivo České Republiky 2017. Zároveň se jedná o potvrzení stabilní kvality našich piv a výsledek kontinuálních inovací v našem pivovaru. Výsledná umístění jsou poctou píli, odhodlání a svědomité práci našich lidí v pivovaru, kde pivo vaříme s láskou a dbáme na kvalitní suroviny a tradiční receptury.

Dalším významným úspěchem je třetí místo v kategorii „světlé výčepní pivo“, na kterém se umístil Ježek Šenkovní 10% z Pivovaru Jihlava a v kategorii „svrchně kvašené pivo typu ale“ Flying Cloud IPA z Vysokého Chlumce.

V našich pivovarech klademe maximální důraz na precizní přípravu piv, vzdělávání v oblasti čepování a dodání maximální kvality piv koncovým spotřebitelům,“ řekl k úspěchům Bořivoj Bartoněk, obchodní sládek Pivovary Lobkowicz Group.

Pivovary Lobkowicz letošními oceněními navázaly na úspěchy z minulého ročníku, kdy se umístily na prvním místě Ježek Šenkovní 10%, Lobkowicz Premium Černý, Lobkowicz Premium Nealkoholický a Lobkowicz Premium Ale. Na druhém místě se umístil Rychtář Premium z Pivovaru Rychtář a na třetích místech pak piva Velen z Pivovaru Černá Hora v kategorii pšeničných piv a Démon a Flying Cloud IPA z Vysokého Chlumce.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist