Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Sedm piv od Lobkowiczů bodovalo na Dočesné

11. září 2017  České nápoje   komentáře (0)  1756 x

Sedmi pivům společnosti Pivovary Lobkowicz Group, a.s. se povedlo i přes silnou konkurenci uspět na Žatecké dočesné 2017. Skupina Pivovary Lobkowicz Group, jejíž majoritním vlastníkem je skupina CEFC, tak prokázala kvalitu piv produkovaných z jejích pivovarů a zanechala významnou stopu ve výsledkových listinách.

Ilustrační fotoIlustrační foto

Letošního ročníku Žatecké Dočesné 2017, který se konal 31.8 a 1.9.2017, se zúčastnilo 25 pivovarů a 145 přihlášených vzorků piv. Největších úspěchů dosáhly pivovary Vysoký Chlumec, Protivín a Černá Hora ze skupiny Pivovary Lobkowicz Group, které se svými pivy obsadily 4 první místa z celkových
dvanácti kategorií.

Jako majitel skupiny PLG jsme potěšeni ziskem mimořádně velkého počtu ocenění, která piva z našich pivovarů sklízí nejen na této, ale i na mnoha dalších soutěžích. Věříme, že i díky těmto úspěchům si piva skupiny Pivovary Lobkowicz Group najdou další odběratele na domácím i zahraničních trzích,“ uvedla Marcela Hrdá, předsedkyně dozorčí rady skupiny Pivovary Lobkowicz Group, a.s. a výkonná viceprezidentka CEFC Group (Europe) Company, a. s.

Pivovar Vysoký Chlumec zvítězil s pivem Démon v kategorii „speciální polotmavé pivo“, dále pak vyhrál se svým pivem Baron v kategorii „tmavý ležák“. Pivovar Černá Hora a jeho pivo Velen vyhrálo kategorii „pšeničné pivo“ a Pivovar Protivín zvítězil v kategorii „světlý ležák 11°“. Na třetím místě se v kategorii „tmavý ležák“ umístil Lobkowicz Premium Černý, který se vaří také v Pivovaru Protivín.

Michal Voldřich, výrobní ředitel a sládek Pivovaru Protivín, byl úspěchem na Žatecké Dočesné velmi poctěn: „Je to pokračování skvělých úspěchů našich produktů po Pivní Pečeti 2017 a soutěži Pivo České Republiky 2017. Zároveň se jedná o potvrzení stabilní kvality našich piv a výsledek kontinuálních inovací v našem pivovaru. Výsledná umístění jsou poctou píli, odhodlání a svědomité práci našich lidí v pivovaru, kde pivo vaříme s láskou a dbáme na kvalitní suroviny a tradiční receptury.

Dalším významným úspěchem je třetí místo v kategorii „světlé výčepní pivo“, na kterém se umístil Ježek Šenkovní 10% z Pivovaru Jihlava a v kategorii „svrchně kvašené pivo typu ale“ Flying Cloud IPA z Vysokého Chlumce.

V našich pivovarech klademe maximální důraz na precizní přípravu piv, vzdělávání v oblasti čepování a dodání maximální kvality piv koncovým spotřebitelům,“ řekl k úspěchům Bořivoj Bartoněk, obchodní sládek Pivovary Lobkowicz Group.

Pivovary Lobkowicz letošními oceněními navázaly na úspěchy z minulého ročníku, kdy se umístily na prvním místě Ježek Šenkovní 10%, Lobkowicz Premium Černý, Lobkowicz Premium Nealkoholický a Lobkowicz Premium Ale. Na druhém místě se umístil Rychtář Premium z Pivovaru Rychtář a na třetích místech pak piva Velen z Pivovaru Černá Hora v kategorii pšeničných piv a Démon a Flying Cloud IPA z Vysokého Chlumce.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist