Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Slavnosti piva Krušovice již 17. září

26. srpen 2016  České nápoje   komentáře (0)  3650 x

Zapamatujte si už teď termín 17. září! V Královském pivovaru Krušovice se o třetí zářijové sobotě uskuteční jedna z nejlepších akcí pivovarské sezony: Slavnosti piva Krušovice. Od 12:00 do 22:00 hodin se přímo v areálu pivovaru stanete přímými účastníky úžasné zábavy – na své si přijdou milovníci skvělé hudby, dobrého jídla a soutěží, kde hlavní výhrou je zásoba královského piva na celý rok. Vstupné se neplatí.

PlakátekPlakátek

Nabitý program začne vystoupením vrchního sládka a ředitele Královského pivovaru Krušovice Igora Mandryše. V průběhu odpoledne dále sládek pivovaru Michal Havrda představí párování konkrétních druhů piva s jídlem, které se k nim perfektně hodí. Celým dnem bude návštěvníky provázet moderátorská dvojice Nasty a Daniel Čech.

Na své si určitě přijdou milovníci dobré muziky. Poslechnout si mohou následující umělce:

13:30 – 14:30 Falešná ozvěna

15:00 – 16:00 No Name (Slovensko)

16:30 – 17:30 Lenka Dusilová a Baromantika

18:00 – 19:00 Matyas

19:30 – 20:30 Věra Špinarová

21:00 – 22:00 Argema

V mezičasech naplánovali organizátoři slavností i atraktivní soutěže. Každá soutěž bude mít jednoho výherce, který obdrží půllitr zvaný Rudolf. Ostatní soutěžící získají odměnu za snahu – pivenku na jedno pivo. Soutěže budou jednoduché, ale zábavné – zvedání prázdného pivního sudu nad hlavu, stavění věže z pivních tácků atd. Připraveny budou i soutěže vědomostní. V Královském přehledu budou soutěžící odpovídat na otázky týkající se pivovaru Krušovice a piva vůbec, soutěž Královská poezie vyžaduje složení básně či příběhů za pomoci zadaných slov. Chystají se i soutěže pro rodiny, zaměřené na suroviny, z nichž se pivo vyrábí. Úkoly se budou plnit na šesti stanovištích, kde soutěžící získají po absolvování daného úkolu (lovení chmelových rybiček, skládání puzzle atd.) potřebné razítko. Když posbírají všechna, dostanou cenu.

Na Slavnosti piva Krušovice se chodí i za dobrým pivem a jídlem. Na čepu bude celé portfolio krušovických piv včetně nefiltrované 12, která byla uvařena speciálně k této příležitosti. Navíc získají návštěvníci welcome pivo Krušovice 14, když vyplní online registraci na www.krusovice.cz/slavnosti. Další letošní novinkou bude malý farmářský trh v dřevěných stáncích s dožínkovými klasy a chmelem. Kvalitní potraviny zde nabídnou místní dodavatelé. Chybět nebude ani klasické občerstvení – klobásy, steaky, kuřata, langoše, palačinky atd.

Další možnosti zábavy nabídnou volnočasové hry ve vyhrazeném areálu v pivovaru. Domů si návštěvníci mohou odnést i malou vzpomínku na příjemně strávený den v podobě snímku z královského fotokoutku. Kromě toho si před vchodem do areálu mohou zakoupit různé drobnosti na památku včetně půllitru Rudolfa.

Stejně jako v předchozích letech se v průběhu dne budou konat exkurze do výrobních prostor pivovaru s odborným průvodcem, a to od 13:00 do 18:00 hodin.

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist