Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Společná chuť vítězství Prazdroje a českého hokeje

30. duben 2018  České nápoje   komentáře (0)  1523 x

Značka Pilsner Urquell, hlavní partner české hokejové reprezentace, přichází s novou kampaní. Tu spouští u příležitosti světového hokejového šampionátu v Dánsku, který začíná 4. května v Kodani. Nový claim Společná chuť vítězství do kampaně zapojuje fanoušky, členy realizačního týmu i hokejisty, kde jsou všichni součástí jednoho týmu a navzájem se podporují.

Společná chuť vítězství Prazdroje a českého hokejeSpolečná chuť vítězství Prazdroje a českého hokeje

Nová kampaň, za níž stojí tvůrci z MUW Saatchi & Saatchi, začala 23. dubna a běží v TV, v digitálních kanálech, v tisku, na billboardech i v provozovnách, kde se prodává Pilsner Urquell. „U zrodu nové kampaně stála myšlenka, že každý z nás je součástí skládačky, která tvoří český hokejový tým a že si s naším zlatým ležákem společně vychutnáme radost ze hry a vítězství,“ říká Martin Troup, marketingový manažer značky Pilsner Urquell.

Nový třicetivteřinový TV spot natočila produkční společnost Savage (nově Stink Films), režie se ujal německý režisér Nico Kreis se svým mezinárodním týmem. V televizním spotu se objeví hned několik známých českých hokejistů. Hlavním hrdinou je úspěšný hokejový útočník Michal Řepík, který celý tým nakonec přivede k vytouženému vítězství. Kromě něj si ve spotu zahráli členové české reprezentace Roman Horák, Ondřej Vitásek, Vojtěch Mozík a Robin Hanzl.

Dvoudenní natáčení spotu probíhalo na hokejovém stadionu v Chomutově, v plzeňském pivovaru a v interiéru hospody. Hrdinou klíčového vizuálu pro billboardy, print a  trade aktivity je pak útočník Jiří Sekáč, letošní vítěz Kontinentální hokejové ligy.

Pilsner Urquell nechal v rámci kampaně vyrobit také speciální edici puků ve spolupráci s českou firmou Gufex, která je jejich oficiálním výrobcem pro hokejový šampionát. Puky s logem Pilsner Urquell na sobě mají ručně přepsané vzkazy od fanoušků pro hokejisty. Výběr nejlepších vzkazů se uskutečnil v rámci živého přenosu na Facebooku a zástupci Pilsner Urquell je předali českému hokejovému týmu na posledním tréninku před odletem na světový šampionát.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist