Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Společná chuť vítězství Prazdroje a českého hokeje

30. duben 2018  České nápoje   komentáře (0)  1258 x

Značka Pilsner Urquell, hlavní partner české hokejové reprezentace, přichází s novou kampaní. Tu spouští u příležitosti světového hokejového šampionátu v Dánsku, který začíná 4. května v Kodani. Nový claim Společná chuť vítězství do kampaně zapojuje fanoušky, členy realizačního týmu i hokejisty, kde jsou všichni součástí jednoho týmu a navzájem se podporují.

Společná chuť vítězství Prazdroje a českého hokejeSpolečná chuť vítězství Prazdroje a českého hokeje

Nová kampaň, za níž stojí tvůrci z MUW Saatchi & Saatchi, začala 23. dubna a běží v TV, v digitálních kanálech, v tisku, na billboardech i v provozovnách, kde se prodává Pilsner Urquell. „U zrodu nové kampaně stála myšlenka, že každý z nás je součástí skládačky, která tvoří český hokejový tým a že si s naším zlatým ležákem společně vychutnáme radost ze hry a vítězství,“ říká Martin Troup, marketingový manažer značky Pilsner Urquell.

Nový třicetivteřinový TV spot natočila produkční společnost Savage (nově Stink Films), režie se ujal německý režisér Nico Kreis se svým mezinárodním týmem. V televizním spotu se objeví hned několik známých českých hokejistů. Hlavním hrdinou je úspěšný hokejový útočník Michal Řepík, který celý tým nakonec přivede k vytouženému vítězství. Kromě něj si ve spotu zahráli členové české reprezentace Roman Horák, Ondřej Vitásek, Vojtěch Mozík a Robin Hanzl.

Dvoudenní natáčení spotu probíhalo na hokejovém stadionu v Chomutově, v plzeňském pivovaru a v interiéru hospody. Hrdinou klíčového vizuálu pro billboardy, print a  trade aktivity je pak útočník Jiří Sekáč, letošní vítěz Kontinentální hokejové ligy.

Pilsner Urquell nechal v rámci kampaně vyrobit také speciální edici puků ve spolupráci s českou firmou Gufex, která je jejich oficiálním výrobcem pro hokejový šampionát. Puky s logem Pilsner Urquell na sobě mají ručně přepsané vzkazy od fanoušků pro hokejisty. Výběr nejlepších vzkazů se uskutečnil v rámci živého přenosu na Facebooku a zástupci Pilsner Urquell je předali českému hokejovému týmu na posledním tréninku před odletem na světový šampionát.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist