Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Staropramen bude u nás distribuovat Guinness a Kilkenny

14. květen 2021  České nápoje   komentáře (0)  603 x

Společnost Diageo, světový lídr v oblasti produkce prémiových nápojů a výrobce značek jako Johnnie Walker, Smirnoff a další, dnes oznámila partnerství se společností Pivovary Staropramen, která je součástí skupiny Molson Coors Beverage Company v oblasti distribuce pivních značek v České republice. Od strategického partnerství Diageo očekává, že pivní značky Guinness a Kilkenny budou na českém trhu těžit ze silné pozice tamní pivovarské dvojky.

Staropramen bude u nás distribuovat Guinness a KilkennyStaropramen bude u nás distribuovat Guinness a Kilkenny

„Partnerství s Molson Coors v oblasti střední Evropy nás těší. Budeme pokračovat v nastavené marketingové strategii a věříme, že se díky této spolupráci znatelně zvýší dostupnost našich značek na českém trhu. Těšíme se na příležitosti a růst, kterého můžeme prostřednictvím vzájemné spolupráce, našich značek i budoucích inovací společně dosáhnout,” říká Michael Holm, výkonný ředitel Diageo Eastern Europe.

„Rádi rozšiřujeme naše portfolio o značky, které přispívají k jeho prémiovosti, a které by nám měly pomoci získat nové příležitosti a partnery vyznávající stejné hodnoty jako je kvalita, um a tradice. Jsme hrdí, že můžeme distribuovat dvě proslulá ikonická piva v České republice. Budeme i nadále pokračovat
v investicích v oblasti prémiových produktů a snažit se přiblížit piva Guinness a Kilkenny, která perfektně doplňují naši pivní nabídku, českým milovníkům piva,”
uzavírá Sergey Yeskov, výkonný ředitel Molson Coors CEE.

Guinness a Kilkenny rozšíří pivní nabídku společnosti Pivovary Staropramen v České republice a budou
k dispozici ve vybraných restauracích a obchodních řetězcích.

Guinness, světoznámá ikona irské hospodské kultury, je tmavý stout, který byl poprvé uvařen již před více než 260 lety v pivovaru St. James Gate Brewery v Dublinu. Je to jedna z nejúspěšnějších pivních značek světa, která je k dostání ve 120 zemích. Ikonická je její sklenice, pěna i výčep. Guinness je také značka, která si zakládá na nezpochybnitelné nejvyšší kvalitě ve všech ohledech, ať už při vaření, tak během servírování.

Kilkenny, tradiční irský rubínový ALE s praženým sladem, který je také nazýván jako „irský krém”, vznikl stejně jako Guinness již v 18. století a následně se vařil v Kilkenny v Irsku. Nejen Guinness, ale i Kilkenny, jehož oceňují nejen pivní znalci, je tradičním pivem v irských pubech a je hojně rozšířen po světě.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist