Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Staropramen upevňuje pouto se Smíchovem a Prahou

12. duben 2018  České nápoje   komentáře (0)  1691 x

Oslavy 115. výročí značky Harley Davidson, fotbalová Hanspaulská liga, řada akcí přímo na pivovarském dvoře nebo pražské festivaly Letní Letná a Mezi ploty. To jsou akce, které mají společného jmenovatele, jejich partnerem je značka Staropramen.

Staropramen upevňuje pouto se Smíchovem a PrahouStaropramen upevňuje pouto se Smíchovem a Prahou

Charakter Smíchova už téměř 150 let formuje místní pivovar, a ten je po celou tuto dobu aktivní součástí nejen „své” čtvrti, ale i širšího okolí. I proto logo a piva značky Staropramen potkáte hlavně na festivalech a akcích, které se odehrávají na území Prahy.

V letošním roce tak Staropramen ozdobí spolupráce se značkou Harley Davidson. Konkrétně se stane partnerem oslavy jejího 115. výročí v Praze (5. - 8. července 2018), které se zúčastní desetitisíce příznivců silných strojů. „Byli jsme potěšeni, když zástupci Harley Davidson oslovili právě náš pivovar. Propojení Harleye a Staropramenu se totiž přímo nabízí. Čím jiným oslavit výročí legendární světové značky v Praze než tradičním pražským pivem,“ říká ředitelka marketingu Vladimíra Formánková a dodává: „Staropramen a Harley navíc mají jedno společné, propojují vášeň a preciznost”

Své spojení s Prahou Staropramen posiluje i partnerstvím s Hanspaulskou ligou - jednou z největších sportovních organizací v Česku. Populární fotbalové soutěže se v Praze každoročně aktivně účastní na 15 000 lidí, pro které Staropramen během sezóny připraví nejrůznější akce, soutěže nebo speciální nabídky.

Piva značky Staropramen budou moci letos ochutnat i návštěvníci festivalů Letní Letná, Mezi ploty či květnového Prague Food Festivalu. „Chceme jasně ukázat spojení Staropramenu s Prahou a Smíchovem a zároveň naši značku co nejlépe přiblížit lidem, kteří ocení nejen kvalitní pivo, ale i příběh, který za ním stojí. Návštěvníci akcí se tak mohou těšit na pravou smíchovskou atmosféru například v podobě typické hospody nebo pivovarských tradic. Pokračujeme také v otevírání pivovaru veřejnosti. Stejně jako v loňském roce se budeme pravidelně s příznivci naší značky scházet u výčepu Pod komínem, kde pivo teče rovnou ze žíly,” přibližuje plán na rok 2018 manažer značky Staropramen David Šeberle.

Kromě zmíněných setkání Pod komínem či Dnů českého piva otevře pivovar své brány i v rámci některých akcí, které se v předešlých letech odehrávaly na Smíchovské náplavce, ale z důvodu její rekonstrukce se po vzájemné dohodě přesunuly do pivovaru.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!



ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist