Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Stellu Artois nejlépe načepuje Kristýna Michálková

13. září 2023  České nápoje   komentáře (0)  659 x

Statistiky ukazují, že v roce 2022 vypil každý Čech v průměru 272 půllitrů piva. Český národ tak svou lásku k pivu zkrátka nezapře. A aby chutnal zlatavý mok co nejlépe, Pivovary Staropramen se dlouhodobě snaží podpořit kvalitu čepovaného piva mimo jiné prostřednictvím edukace výčepních. I proto se 6. září utkalo ve slavnostním Grand Finále soutěže Stella Artois Draught Master Czech 2023 14 finalistů. Titul nejlepší výčepní České republiky získala Kristýna Michálková z Karlových Varů.

Stellu Artois nejlépe načepuje Kristýna MichálkováStellu Artois nejlépe načepuje Kristýna Michálková

6. září se v krásných prostorách Pavilonu Grébovka v pražských Havlíčkových sadech uskutečnilo slavnostní Grand Finále soutěže Stella Artois Draught Master Czech 2023, kde se utkalo 14 finalistů o post nejlepšího výčepního v celé České republice. Klíčem k vítězství bylo před zraky porotců a diváků připravit a naservírovat 2 čepované Stelly Artois a jedno perfektně nalité pivo z lahve. Na první pozici se umístila Kristýna Michálková z karlovarské restaurace Špunt & Knoflík, a stala se tak nejen nejlepší výčepní v Česku, ale také získala zlatou plaketu, 3denní výlet do Belgie s prohlídkou pivovaru a 30 tisíc korun na vybavení své provozovny. Po brilantních výkonech všech profesionálů si i návštěvníci akce mohli vyzkoušet, jaké je stát na druhé straně baru.

Akce byla obohacena o doprovodný program doplněným bohatým rautem napárovaný k jedinečné chuti Stelly Artois. Celý den byl zakončen večerní afterparty, které se zúčastnili i hlavní hrdinové, tedy nejlepší výčepní u nás. Během večera hosty bavil moderátor Michal Berka a o hudební doprovod se postaral DJ Akvamen.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist