Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Strakonické vodní pólo dostalo od pivovaru Dudák pivo zdarma

22. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  1144 x

V sobotu se ve strakonickém bazénu bude hrát to nejlepší vodní pólo u nás. Zdejší čtrnáctinásobné šampionky tu sehrají dva zápasy nejvyšší soutěže. Stejně tak tu budou hrát dva mače i strakoničtí muži, kteří jsou aktuálně držiteli českého poháru ve vodním pólu, za který sportovci dostali od pivovaru Dudák pivo v hodnotě 5000 Kč zdarma

Strakonické vodní pólo dostalo od pivovaru Dudák pivo zdarmaStrakonické vodní pólo dostalo od pivovaru Dudák pivo zdarma

Tato sobota (23.11.) bude ve Strakonicích patřit vodnímu pólu. Ženy vyzvou Slavii Hradec Králové, hrát se bude v sobotu od 9 a pak od 17 hodin. Muže čekají také dva zápasy. Soupeři budou pražské kluby Stepp a Slavia. Sobotní utkání proti Stepp Praha začíná ve strakonickém bazénu na Křemelce v 10.30 hodin, duel se Slavií startuje v 18.30 hodin.

"Doufáme, že nás přijde podpořit co nejvíce diváků. Ti mají jedinečnou možnost vidět v jeden den muže i ženy. Ženy jsou královnami již dlouhé roky. Také muži se postupně vrací na špičku," uvádí předseda TJ Fezko Strakonice Marek Fügner.

Poctivá příprava ve Strakonicích dlouhodobě nese skvělé výsledky. Ženy místního klubu získaly čtrnáct mistrovských titulů v řadě, tomu se v českém vodním pólu nemůže nikdo rovnat. Jihočešky vstoupily do sezony na své poměry standardně – čtyřmi výhrami ve čtyřech zápasech. „Chceme znovu obhájit, nic jiného nepřipadá v úvahu,“ ujišťuje Fügner, který v tomto roce působí jako trenér žen. Česká ženská extraliga se hraje turnajově, čtyři týmy se utkají každý s každým dvakrát doma, dvakrát venku. Následuje play off, v semifinále se utká první tým se čtvrtým a druhý se třetím, z čehož vznikne finálová dvojice.

Vodní pólisté ve Strakonicích naposledy slavili mistrovský titul v roce 2015. Pak přišla generační obměna. Před aktuální sezonou se k mužstvu vrátil trenér Karel Faměra, se kterým Strakonice získaly většinu titulů. Je to autorita, hráče umí dobře připravit. Navíc mladí hráči dozráli a výsledky jsou znát. Na úvod ročníku pólisté ovládli český pohár. Ve čtvrtek tak vodním pólistům k historickému úspěchu poblahopřál i obchodní ředitel strakonického pivovaru Dudák Martin Man.

„Spolupracujeme a podporujeme všechny strakonické sporty. I když vodní pólo není u nás tak populární, jako například fotbal nebo hokej, tak ve Strakonicích se hraje na reprezentační úrovni. Proto jsme vodním pólistům předali dárek, poukaz na pivo zdarma," uzavřel Man.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist