Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Strakoničtí sportovci hvězdami kalendáře pivovaru Dudák

21. prosinec 2018  České nápoje   komentáře (0)  1515 x

Strakonický pivovar Dudák má nový netradiční kalendář, na kterém se najde zhruba 100 sportovců ze šesti nejpopulárnějších klubů ze Strakonic. Poprvé v historii se všechny kluby sešly v pivovaru, kde kalendář vznikal. Na příští rok mimo jiné chystá pivovar autogramiádu sportovců.

Strakoničtí sportovci hvězdami kalendáře pivovaru DudákStrakoničtí sportovci hvězdami kalendáře pivovaru Dudák

Netradiční a efektní kalendář, propagující nejpopulárnější strakonické sporty a zároveň Měšťanský pivovar Dudák, bude v roce 2019 zdobit sportovní klubovny, posilovny, byty fanoušků ale i dudácké restaurace. Společně s pivovarem se na něm rovným dílem podíleli místní basketbalistky, házenkáři, fotbalisté, florbalisté, lední hokejisté, vodní pólistky a pólisté. Od čtvrtka je v pivovarské prodejně k mání za cenu 99 korun. Autorkou snímků je strakonická fotografka Ivana Řandová.

Důvodem vzniku byla vedle propagace pivovaru a jednotlivých sportů i snaha posílit spolupráci mezi zdejšími sportovci a místním pivovar, který většinu zdejších klubů finančně podporuje. Společnost investuje do místních klubů stovky tisíc korun. Sportovní organizace poté na oplátku propagují náš pivovar na svých dresech a bilboardech ve sportovních halách. Rozumná konzumace piva může být po sportovním výkonu vhodným doplněním pitného režimu a zároveň jak pivovar, tak i sportovci reprezentují město Strakonice,“ uvedl ředitel Dušan Krankus.

Přípravy na vznik začaly již v září. Nejprve se v areálu pivovaru uskutečnilo společné setkání což představovalo zhruba 100 lidí, následně ho navštívila jednotlivá mužstva i s trenéry samostatně. Dále ve spojení s výrobními technologiemi vznikaly další fotky. Všichni sportovci měli na sobě nejen svoje dresy, či plavky, ale také přilby, plavecké čepice, v rukou své míče nebo hokejky. Při focení pivovar využil i dron, který vše nasnímal z ptačí perspektivy. "Byl to bezvadný měsíc plný příjemných setkání. Sportovci byli vždy dobře připraveni a hlavně vstřícní. Sami přicházeli s nápady jak se v pivovaru vyfotit. Cílem bylo na snímku vždy tématicky propojit pivovar a daný sport," uvádí Pavel Pechoušek, který se v pivovaru stará o propagaci.

Je to skvělá prezentace jednotlivých týmů, ale především sportu ve městě kompletně. A jsem rád, že od pivovaru máme takovou podporu. Věřím, že stejně tak bude mít tento projekt pozitivní efekt pro něj a že hotové dílo nadchne všechny fanoušky,“ uvedl Miroslav Vávra, předseda HBC Strakonice 1921. Výjimečné bylo podle něj již samotné setkání všech sportovců z pozvaných týmů pro společnou fotku. „Stalo se to poprvé v historii strakonického sportu a jsem rád, že jsme všichni měli možnost vidět se na vlastní oči. Možná, že se povedlo založit novou tradici. Což by bylo skvělé, protože by šlo o pravidelnou spolupráci subjektů, které šíří dobré jméno Strakonic po celé republice. Doufám, že jsme se při společné spolupráci neviděli naposledy,“ doplňuje Míra Vávra. Vydáním kalendáře spolupráce rozhodně nekončí. Snímky se využijí na tvorbu podpisových kartiček, pro plánovanou pivovarskou autogramiádu, v plánu je také to, že se sportovci dostanou na pivní etikety i další reklamní předměty. „Se zástupci klubů se na začátku ledna znovu sejdeme a vše naplánujeme. Těším se, jak nám i sportovci pomohou oslavit 370 let od založení pivovaru, které nás v roce 2019 čeká,“ uzavřel obchodní ředitel Martin Man.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist