Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Svijany oslaví Velikonoce originálním čtyřpackem

4. duben 2019  České nápoje   komentáře (0)  1514 x

Svátky jara jsou za dveřmi a s nimi i atraktivní velikonoční edice půllitrových plechovek nepasterovaného svijanského piva. Celkem jich ve Svijanech vyrobí více než milion kusů a po omezenou dobu budou k dostání v běžné maloobchodní síti, stejně jako lahvové pivo s vel

Svijany oslaví Velikonoce originálním čtyřpackemSvijany oslaví Velikonoce originálním čtyřpackem

Jako doplněk velikonočního sortimentu pivovar uvádí na trh také sváteční edici oblíbeného dvoulitrového balení piva - Plechovek pro chlapy -  a zbrusu nový, originální velikonoční čtyřpack půllitrových plechovek s nepasterovaným pivem se čtyřmi plechovkami Svijanského Mázu 11 %.  Čtyřpack je v prodeji v pivovarské prodejně a na e-shopu pivovaru. E-shop bude spolu s prodejnami Globus nebo Billa nabízet i letošní sváteční edici Plechovek pro chlapy.

Další velikonoční balení – již osvědčený velikonoční multipack s osmi půllitrovými lahvemi nejprodávanějšího svijanského piva, Svijanského Mázu 11 %, a souborem obtisků na vajíčka s pivními motivy – čeká na zákazníky před nadcházejícími svátky jara například v řetězcích Ahold, Kaufland, Globus, Tesco a Makro.

Obtisky na vajíčka dostanou zákazníci zdarma také ke každé objednávce uzavřené před Velikonocemi na e-shopu pivovaru, který dodává i celou řadu svijanských propagačních výrobků.

Svijanské pivo v lahvích ani v plechovkách neprochází pasterací, tedy tepelným ošetřením, které se provádí s cílem prodlužit dobu trvanlivosti piva. V důsledku zahřívání a oxidace se při pasteraci mění senzorické vlastnosti piva, ničí se enzymy a další zdraví prospěšné látky a mimo jiné také snižuje trvanlivost pěny. Nepasterované pivo je proto mezi zákazníky stále více oblíbeno pro svou čistší pivní chuť a vůni. V plechovkách jej Svijany nabízejí jako jediný český pivovar.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist