Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Tipy na pěkné dárky od českého Heinekenu

21. listopad 2016  České nápoje   komentáře (0)  3597 x

Dobré dárky nemusí být drahé – stačí se trefit do vkusu či chuti a udělat radost něčím dobrým k jídlu nebo pití. Pivovary Krušovice, Velké Březno i Starobrno to vědí, a posílají proto do obchodní sítě tři produkty, které milovníkům pěnivého moku jistě přijdou vhod. Stejně dobře jim to bude „slušet“ i na svátečně prostřeném stole.

Tipy na pěkné dárky od českého HeinekenuTipy na pěkné dárky od českého Heinekenu

Pro tátu hrdinu

Multipack obsahuje celkem šest lahví piva, dva světlé ležáky a čtyři lahve velmi populární jedenáctky, která se začala vyrábět zkraje roku 2016 a hned si získala sympatie pivařů. Typicky březňácká krabice je s věnováním Pro tátu hrdinu, což je letošní velmi úspěšná kampaň značky, zabývající se mezigenerační úctou mezi otci a sny. Dárkové balení se bude prodávat od poloviny listopadu v celé obchodní síti, supermarketech, hypermarketech i menších prodejnách. Celkem bude k dispozici téměř 21 000 kusů. Doporučená cena: 89,90 Kč

Speciální vánoční přepravky s královským pivem

Královský pivovar Krušovice letos pod stromeček nadělí speciální edici vánočních přepravek ležáku Krušovické Dvanáctky. Přepravky zdobí královská korunka a chmelové ozdoby, které nikoho nenechají na pochybách, že jsou Vánoce za dveřmi. Vtipný slogan „Promiň, Santo, král drží basu s Ježíškem“ zase prozrazuje, že Krušovicím je bližší český Ježíšek, než jeho zaoceánský kolega. K dispozici bude celkem 365 palet, což je 14 600 ks vánočních bas. Ke koupi budou exkluzivně pouze v prodejnách Penny, a to od poloviny prosince.

Starobrno Reserva 2016

Pivovar Starobrno pro své příznivce už potřetí připravil výjimečný speciál pro adventní čas: Starobrno Reservu 2016. Letos mají pivní znalci k dispozici více než 300 hektolitrů. Část Reservy v externí stáčírně putovala do lahví, druhá část se stáčela do třicetilitrových sudů a během adventu se začne čepovat ve vybraných restauracích v Brně a okolí. Uvedené speciální pivo, šestnáctka Starobrno Reserva tzv. výběr ze sladů s obsahem alkoholu 6,5% obj., má krásnou jantarovou barvu. Vyráběla se (stejně jako v předchozích letech) výhradně z jakostních moravských surovin, a to včetně chmele. Letošní Reserva tak obsahuje celkem pět druhů sladů z Litovle, Prostějova a Hodonic, zmíněný chmel pochází z Tršic. Starobrno Reserva se každoročně prodává v lahvi 0,75 litru, která je opatřena korkovým uzávěrem jako u šampaňského, a je zabalená do luxusního papírového boxu. Zatímco v obchodech se bude Reserva prodávat pouze na Moravě, tu čepovanou mohou štamgasti ochutnat v několika málo restauracích i v Čechách.

Doporučená cena: 99,90 Kč

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist