Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vánoční dárky od Proudu

15. prosinec 2021  České nápoje   komentáře (0)  1249 x

Plzeňský experimentální pivovar Proud pro všechny milovníky piva připravil Vánoce plné Proudu. „Už více než rok pro vás s nadšením vaříme piva z naší stálé nabídky i spoustu limitek. Teď nastává speciální sváteční období, ve kterém jsme si připravili zase něco navíc. V našem e-shopu najdete degustační balíčky, dárkové sety, prohlídky našeho pivovaru, kávový speciál, pivní pálenku a mnoho dalšího,“ rekapitulují Michal Škoda, ředitel Proudu, a sládková Lenka Straková.

Vánoční dárky od ProuduVánoční dárky od Proudu

Pivního znalce potěší Balíček hrdý Prouďák/ Prouďačka s trikem, kšiltovkou, ponožkami, odznakem, samolepkami i pivní sklenici s osobním gravírováním – vše v barvách a s logem pivovaru Proud. Sklenici s gravírováním na přání lze objednat i samostatně.

Vstupenkou do světa pivních chutí jsou dárkové sady hned v několika variantách: Degustační set Headliners a Degustační set De Luxe obsahují pětici piv o objemu 330 ml ze stálé i limitované nabídky Proudu napříč pivními styly. Balíček káva, Balíček ovoce a Balíček ležák zaplnily vždy dvě lahve o objemu 750 ml, jejichž charakteristiku předznamenává název balíčku.

Vstupenkou přímo do nového pivovaru, který sídlí ve více než stoleté budově bývalé elektrárny Plzeňského Prazdroje, je pak voucher Pivovar Proud pod lupou. Komentované prohlídky spojené s ochutnávkou by se měly rozjet opět na jaře.

Vánoční speciál Bockoffka – světlý bock obohacený výběrovou kávou z Kostariky – zahřeje, povzbudí a zpříjemní dlouhé zimní večery. Silné šestnáctistupňové pivo s překvapivě jemnými ovocnými tóny a středně intenzivním kávovým dozvukem je výsledkem spolupráce s českou výběrovou pražírnou Dos Mundos.

Pivní pálenky Proud Spirit jsou prvními pivními pálenkami v historii Proudu. Vznikly vypálením piv, která během pandemie neměla možnost dostat se do hospod, takže ani kapka nepřišla nazmar. K mání je pouze omezený počet lahví!

Unikátní Whisky Trebitsch x Proud uvařili v Proudu a následně ji vypálili v TREBITSCH old town distillery. Výsledkem spolupráce je limitovaná edice whisky, jaká nemá v České republice obdoby. Vaření zápary proběhlo symbolicky 17. listopadu 2020, poté byla whisky uložena do nových dubových TREBITSCH sudů a do lahví nebude stočena dříve než v prosinci 2023. Počet lahví je omezen na 1 111 kusů, již nyní je možné zakoupit certifikát s číslem konkrétní lahve a začít se těšit.

Exkluzivní záležitostí je také Proud barrel-aged edice: Světlý bock Batch #05, osm měsíců stařený v sudu po Trebitch Czech Single Malt, nadchne komplexní chutí s tóny vanilky a jemným náznakem kyselinky. Silné temně černé pivo Batch #06, osm měsíců stařené v sudu po červeném vínu z Uherského Hradiště, příjemně propojuje čokoládové až pražené tóny stoutu s vinným charakterem. Stout Batch #07, osm měsíců stařený v sudu po Trebitch Czech Single Malt, potvrzuje, že kombinace silného stoutu a jednosladové české whisky funguje skvěle. Robustní černé pivo z dubového sudu krásně nasálo karamelové až ovocné tóny whisky a propojilo je do neodolatelného celku.

Řešením pro všechny nerozhodnuté jsou Dárkové poukázky Proud v různých hodnotách na nákup piva, merche či prohlídky pivovaru.

Vánoční dárky z pivovaru Proud jsou v prodeji v e-shopu pivovaru a na https://proud.ceskawhisky.cz/

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist