Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vánoční setkání v Prazdroji

4. listopad 2021  České nápoje   komentáře (0)  564 x

Najít to správné místo pro konání vánočního večírku je každoroční výzva. Letos vám ji pomohou zdolat v pivovaru Plzeňský Prazdroj. K pronájmu nabízí hned několik historických i moderních prostorů s flexibilní kapacitou, prvotřídními gastronomickými službami, profesionálním servisem, kvalifikovanou obsluhou i potřebným vybavením. Vítaným bonusem jsou doprovodné zážitkové programy v podobě prohlídek pivovarů nebo školy čepování piva.

Vánoční setkání v PrazdrojiVánoční setkání v Prazdroji

Přes stovku hostů pojme Návštěvnické centrum pivovaru Plzeňský Prazdroj, které vzniklo rekonstrukcí historické budovy bývalých „chladicích štoků“. Nachází se uprostřed nádvoří pivovaru a skýtá nepřeberné množství možností. Příjemně členité prostory jsou k pronajmutí samostatně nebo jako celek.Přímo v srdci pivovaru je k pronájmu také moderní Pilsner Lighthouse vybavený audiovizuální technologií, zázemím v podobě kuchyňky, předsálím s výčepem a dvěma zasedacími místnostmi. V Konferenčním centru Secese je k dispozici 5 reprezentativních sálů, včetně sálu Pilsner Urquell či Červeného sálu s okouzlující vitráží, která na vás dýchne jedinečnou atmosféru. V secesním sále se přijímaly návštěvy a zasedaly valné hromady už v dobách původního Měšťanského pivovaru, od té doby sem zavítala řada významných osobností, včetně T. G. Masaryka, Edvarda Beneše nebo Václava Havla.

Zpestřením vánočního večírku zaručeně bude Škola čepování piva Pilsner Urquell, kde se z vás stanou mistři čepování! Pod vedením zkušeného výčepního si osvojíte zásady tohoto řemesla a vyzkoušíte si, jak pivo Pilsner Urquell načepovat na „hladinku“, „šnyt“ či “mlíko“. A navíc si jako dárek odnesete půllitr Pilsner Urquell!

Více informací a fotografií najdete na https://www.prazdrojvisit.cz/pronajem-prostor/

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist