Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vánoční soutěž se speciálem Samson Bock

17. prosinec 2018  České nápoje   komentáře (0)  1630 x

Českobudějovický Pivovar Samson si připravil před Vánocemi pro zákazníky soutěž na sociálních sítích. Výherci se každou adventní neděli dočkají zajímavého ocenění – dárkového balení lahodného piva k Vánocům.

Vánoční soutěž se speciálem Samson BockVánoční soutěž se speciálem Samson Bock

Pivo a Vánoce k sobě neoddělitelně patří. Rádi nově zavádíme soutěž, která umožní našim věrným zákazníkům vychutnat si naše kvalitní pivo v předvánoční době. Stačí uspět v jednom ze čtyř kol soutěže,“ říká generální ředitel Pivovaru Samson Daniel Dřevikovský s tím, že výherci získají dárkový pack speciálu Samson BOCK.

Soutěžící mohou na sociálních sítích Samsonu prokázat kreativitu. Do komentářů doplňují text, který Pivovar Samson umístí neúplný do snímků postů. Ten nejvtipnější či nejkreativnější bude odměněn packem s novým speciálem.

Pivovar Samson v letošním roce nedělá radost svým zákazníkům poprvé. Vítěz soutěže o vstupenky na MS ve fotbale Jan Pacher si společně s manželkou mohl vychutnat díky Pivovaru Samson jako oficiálnímu pivu Mistrovství světa ve fotbale v Rusku semifinále šampionátu mezi Chorvatskem a Anglií.

Pivovar Samson také v červnu uspořádal hudebně-fotbalový SamsonFest, kterého se zúčastnila fotbalová esa v čele s dvojnásobným brazilským fotbalovým šampionem Cafu a českým internacionálem Karlem Poborským. V září se v areálu nejstaršího budějovického pivovaru konala multimediální show Vltava žije 100.

Vánoční soutěž na sociálních sítích je symbolickým dárkem pro naše zákazníky, kteří si stále více nacházejí cestu k našemu pivu, které letos získalo několik prestižních ocenění v pivních soutěžích,“ uzavírá Dřevikovský.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist