Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vítěznou Dudák 11 si vychutnáte i za 11 korun

6. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  1246 x

Strakonický pivovar Dudák slaví. Společně se svými štamgasty zapije vítězství své jedenáctky na prestižní degustační soutěží, která se konala v rámci 62. Žateckých slavností chmele 2019. Strakonická jedenáctka bude ve vybraných podnicích a vybraném čase stát 11 korun.

Vítěznou Dudák 11 si vychutnáte i za 11 korunVítěznou Dudák 11 si vychutnáte i za 11 korun

Tato cena bude platit jeden den, od 18.00 hodin, pivovar tak chce poděkovat svým  hospodským a hlavně věrným štamgastům, milovníkům tradičního piva ze Strakonic. Den „D“ bude 15.listopad tohoto roku.

Chceme se o radost z vítězství podělit. Tato cesta nám přijde ideální. Jedná se o symbolický jeden den, ale věřím, že touto slevou uděláme našim zákazníkům radost,“ uvádí ředitel pivovaru Dušan Krankus.

Strakonický ležák Dudák 11 zvítězil na Žateckých slavnostech chmele v kategorii světlých ležáků. Tato kategorie patřila s 24 vzorky k nejpočetnějším. Během dvoudenní odborné degustační soutěže hodnotilo piva v jednotlivých kategoriích přes 120 porotců. Mezi ně patřili nejen sami pivovarníci, ale i zástupci laické veřejnosti. Další ze strakonických piv polotmavý ležák Klostermann skončil jen těsně pod stupni vítězů.

„Původně jsme chtěli akci uspořádat 11. listopadu. Trojnásobná 11 je velice lákavá, ale pondělí není tím dnem, kdy mívají všechny restaurace otevřeno, proto jsme určili první možný pátek,“ vysvětluje Krankus.

Dudák je jediným pivovarem u nás, který patří městu, veškerý sortiment vaří a prodává v nepasterované podobě.

Na jedné z našich nejvýznamnějších odborných přehlídek, která má ve svém podtitulu, že se jedná o největší slavnosti chmele v Evropské unii, slavil pivovar Dudák v minulých letech několik úspěchů. Polotmavá třináctka Klostermann zde ve své kategorii zvítězila v roce 2015, o rok později skončila na třetím místě. Letos se do Žatecké dočesné přihlásilo 28 našich průmyslových pivovarů z možné padesátky. Mezi sebou soutěžila pouze filtrovaná piva.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist