Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Volba sládků na srpen: SandÁLE

8. srpen 2022  České nápoje   komentáře (0)  929 x

Slunce, pláže, zahrádky … a SandÁLE! Teprve teď je léto kompletní. Lehký svrchně kvašený Ale, který v srpnu nabízí vybrané tuzemské hospody v rámci Volby sládků, je plný chmelu a přesto osvěžující. Už v prvním doušku zaznívají svěží tóny grapefruitu a lesního ovoce. SandÁLE vchází do českých restaurací!

Ve více než tisícovce restaurací po celé republice se bude v srpnu čepovat pivo s příznačným názvem SandÁLE. Svrchně kvašený letní Ale je osvěžující lehké pivo s americkými kořeny, ideální pro horké letní dny.

„Lehký letní Ale mohli příznivci Volby sládků ochutnat už před pěti lety. Patří tak k nejstarším recepturám, které jsou součástí Volby sládků do dnešních dní. Protože ale každé léto přináší nové zážitky, i my pokaždé drobně pozměníme recepturu, složení sladů a chmelů a vznikne unikátní pivo ideální na letní posezení s přáteli.říká manažer Volby sládků Tomáš Drahoňovský.

Jde o světlé, svrchně kvašené, nefiltrované pivo s bohatou chmelovou vůní a chutí s tóny grapefruitu a lesního ovoce. Pro jeho výrobu byly použity plzeňský a mnichovský slad a americké chmely odrůd Chinook, Simcoe a Amarillo. Obsah alkoholu dosahuje 4,1 % a hořkost pak hodnoty 31 IBU.

Letní Ale SandÁLE bude k mání pouze čepovaný a fanoušci speciálních piv si mohou najít nejbližší výčepní místo na stránkách volbasladku.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist