Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vrškamýcká pivosláva

26. srpen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1806 x

Již tradičně v polovině září ožívá zřícenina hradu Vrškamýk u Kamýka nad Vltavou ve velkém stylu. Kromě historického programu a živé muziky nabízí akce s názvem Vrškamýcká pivosláva pestrý výběr regionálních piv většinou přímo z rukou sládků.

Vrškamýcká pivoslávaVrškamýcká pivosláva

Letos se 14. září hned brzy po obědě rozehřejeme country a folkovými písničkami s kapelou Výkop stylově v malebném altánku u hradu. Vrátíme se do historie s profesionálním šermířským uskupením Burdýři, které sbírá spoustu úspěchů i v zahraničí, a můžeme se těšit na kejklířská a divadelní vystoupení profesionálů ze skupiny Chůdadlo. Navečer potom zahájíme rockový program na pódiu, který odstartuje kapela Yetti On. Zahraje písně legendárního Jiřího Schellingera, které těžko rozpoznáte od originálu – a to včetně zpěvu. Tématicky to potom rozjede kapela Výčep, která nám načepuje spoustu chytlavých písniček nejen o pivu. Těšit se budete moci na veselou a melodickou muziku příbramské kapely Nástroj Snahy a na závěr popůlnoční jízdu underpunkové kapely A Bude Hůř.

Přijedou opět nové pivovary, které jsme na Vrškamýku ještě neměli. Pivovar Zlatá Kráva Nepomuk, Hradební pivovar Písek nebo třeba pražský Trilobit. Ze zkušených účastníků pak dorazí Pivovarský Dvůr Zvíkov, pivovar Podlesí, pivovar Krkonošský Medvěd z Vrchlabí a také pivovar Lyer Modrava. Z občerstvení se budete moci těšit na selátko na rožni, kýty, klobásky, hermelíny, langoše, tradiční bůčkovou pomazánku a mnoho dalšího.

Zdroj: Tisková informace

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist