Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vybraní absolventi se vydají sbírat zkušenosti po celé planetě

9. leden 2017  České nápoje   komentáře (0)  1220 x

Po roce je tu opět atraktivní výzva určená absolventům vysokých škol s výbornou znalostí angličtiny. Už devátým rokem v řadě je jim k dispozici rozvojový program INTERNATIONAL GRADUATE PROGRAMME (IGP). Kdo má chuť na sobě zapracovat a bavilo by ho vyzkoušet si dlouhodobě práci v různých světadílech, může se do programu přihlásit do 6. února 2017.

Vybraní absolventi se vydají sbírat zkušenosti po celé planetěVybraní absolventi se vydají sbírat zkušenosti po celé planetě

Formulář je k dispozici na této webové stránce . Veškeré podrobné informace zájemci najdou i na www.heinekenceskarepublika.cz v sekci Kariéra.

„Uchazeči mají na výběr několik specializací -  práci v dodavatelském řetězci (Supply Chain), obchod a marketing, finance, lidské zdroje (HR), informační technologie (IT), korporátní vztahy (Corporate Relations) a veřejné zakázky (Procurement),“ uvedla Kateřina Dáňová z HR oddělení společnosti HEINEKEN Česká republika. Všichni adepti ale musí počítat s důkladným výběrovým řízením, v němž projdou online testováním a absolvují telefonické i osobní pohovory. Ti nejlepší pak budou pozváni k závěrečnému výběru v Amsterdamu.

Program je určen pro mladé lidi, kteří touží cestovat, poznávat nové kultury a chtějí se učit novým věcem. Na vybrané uchazeče čekají tři po sobě jdoucí roční pracovní stáže v různých zemích Evropy, Afriky i Asie. Seznámí se tam s lidmi z celého světa, získají příležitost růst i trénovat a poznají rozdílná prostředí, která budou stimulovat jejich intelekt a odměňovat výkon.

Nejúspěšnější absolventi programu mohou v budoucnu obsadit pracovní pozice přímo v centrále HEINEKEN International v Amsterdamu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist