Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vybraní absolventi se vydají sbírat zkušenosti po celé planetě

9. leden 2017  České nápoje   komentáře (0)  1427 x

Po roce je tu opět atraktivní výzva určená absolventům vysokých škol s výbornou znalostí angličtiny. Už devátým rokem v řadě je jim k dispozici rozvojový program INTERNATIONAL GRADUATE PROGRAMME (IGP). Kdo má chuť na sobě zapracovat a bavilo by ho vyzkoušet si dlouhodobě práci v různých světadílech, může se do programu přihlásit do 6. února 2017.

Vybraní absolventi se vydají sbírat zkušenosti po celé planetěVybraní absolventi se vydají sbírat zkušenosti po celé planetě

Formulář je k dispozici na této webové stránce . Veškeré podrobné informace zájemci najdou i na www.heinekenceskarepublika.cz v sekci Kariéra.

„Uchazeči mají na výběr několik specializací -  práci v dodavatelském řetězci (Supply Chain), obchod a marketing, finance, lidské zdroje (HR), informační technologie (IT), korporátní vztahy (Corporate Relations) a veřejné zakázky (Procurement),“ uvedla Kateřina Dáňová z HR oddělení společnosti HEINEKEN Česká republika. Všichni adepti ale musí počítat s důkladným výběrovým řízením, v němž projdou online testováním a absolvují telefonické i osobní pohovory. Ti nejlepší pak budou pozváni k závěrečnému výběru v Amsterdamu.

Program je určen pro mladé lidi, kteří touží cestovat, poznávat nové kultury a chtějí se učit novým věcem. Na vybrané uchazeče čekají tři po sobě jdoucí roční pracovní stáže v různých zemích Evropy, Afriky i Asie. Seznámí se tam s lidmi z celého světa, získají příležitost růst i trénovat a poznají rozdílná prostředí, která budou stimulovat jejich intelekt a odměňovat výkon.

Nejúspěšnější absolventi programu mohou v budoucnu obsadit pracovní pozice přímo v centrále HEINEKEN International v Amsterdamu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist