Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vychutnejte si doušek piva s kapkou módy 30. let

2. únor 2017  České nápoje   komentáře (0)  2237 x

Prožijte s námi příjemné sobotní odpoledne ve stylu 30. let. Ženský půvab a mužský šarm budete mít příležitost obdivovat v podání modelů „Jen pro ten dnešní den“. To je název přehlídky, která v sobotu 11. února otevře šatníky dam a gentlemanů 1. republiky.

Vychutnejte si doušek piva s kapkou módy 30. letVychutnejte si doušek piva s kapkou módy 30. let

Uskuteční se v Pivovarském muzeu v Hanušovicích od 17 hodin. O tom, jak důsledně dbali na osobní úpravu, přesvědčí luxusní materiály, výšivky, klobouky či monogramy, ale i zdánlivé drobnosti. Není překvapením, že např. pánské ponožky měly stejnou důležitost jako třeba kravata a jejich  barva i délka už předem vylučovaly jakékoli faux- pax.

Ponožky byly dlouhé, do společnosti zásadně černé. Aby se nesesouvaly ke kotníku, připevňovaly se k noze speciálními šlemi na ponožky. Dámské šaty samotné, především s krátkými rukávy, nebyly vhodným vycházkovým oblečením a doplňovaly se přehozem či pláštěm v délce sukně.Významnou roli hrály doplňky, zejména pak klobouky, coby ztělesnění fantasie a osobního vkusu. Budete moci obdivovat luxusní materiály jako měkké vlněné žerzeje, ručně tkanou vlnu i přírodní hedvábí s originálními vzory a barvami, stejně jako dokonalé zpracování  modelů pro různé příležitosti, na den i na večer. Dozvíte se také o původním uplatnění  smokingu nebo fraku, to vše ve společenské atmosféře nezapomenutelného období 30. let minulého století. Současně se můžete těšit na malou dobovou expozici „Jak se žilo za tatíčka Masaryka“, která se stane součástí přehlídky. Vstupné je 30 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist