Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Výjimečné vánoční dárky od Plzeňského Prazdroje

18. listopad 2016  České nápoje   komentáře (0)  4594 x

Tak jako patří k vánočním svátkům rodinné tradice a zvyky, stejně neodmyslitelně se s nimi pojí i pohodové chvíle strávené s těmi nejbližšími a plzeňský ležák Pilsner Urquell na společném svátečním stole. Proto plzeňský pivovar přichystal také pro letošní Vánoce nové varianty dárkových balení zlatého ležáku, které mají ozvláštnit vánoční čas a být dárkem, který od srdce potěší.

Výjimečné vánoční dárky od Plzeňského PrazdrojeVýjimečné vánoční dárky od Plzeňského Prazdroje

Unikátní litrová láhev Pilsner Urquell
Litrová designová láhev Pilsner Urquell se na trh uvádí pouze jednou ročně v limitované edici k zvláštní příležitosti Vánoc. Jde o raritní sběratelský kousek, který pod stromečkem potěší každého muže, ať už je skutečným pivním znalcem či nikoliv. Láhev je zabalena ve speciální dárkové krabici, která zvýrazňuje prémiovost a exkluzivitu dárku. Ten se těší hned dvěma čerstvým oceněním v kategorii Obal roku 2016 a Cena spotřebitele.
Doporučená prodejní cena: 179 Kč

Vánoční charitativní multipack s unikátním půllitrem
Speciální multipack obsahuje kromě osmi půllitrových lahví Pilsner Urquell navíc jako vánoční dárek nový půllitr. Jeho potisk pochází z dílny slavného českého designera Maxima Velčovského a odkazuje k tomu nejtradičnějšímu symbolu plzeňského piva – staré pivovarské bráně. Potěšit jím můžete partnera, nejbližší rodinné členy i přátele, kteří ocení možnost strávit společně vánoční chvíle u jednoho svátečního stolu, na kterém nebude chybět prémiové pivo. Společným přiťuknutím si zlatým ležákem z tohoto packu navíc uděláte radost nejen svým blízkým obdarovaným, ale zpříjemníte Vánoce ještě někomu dalšímu. 5 Kč z každého dárkového balení totiž poputuje do charitativní sbírky Centra Paraple.
Doporučená prodejní cena: 239 Kč

Originální zážitek v plzeňském pivovaru
Mají už muži ve vaší rodině či nejbližší přátelé „všechno“, ale vy byste je přesto rádi potěšili opravdu originálním zážitkem? Věnujte jim poukaz na školu čepování v plzeňském pivovaru. V průběhu tří hodin si projdou všechny autentické prostory plzeňských pivovarských sklepů a pod vedením odborníka na slovo vzatého se naučí načepovat perfektní zlatavou hladinku. Potěšit své blízké můžete také třeba pivními poháry či sklenicemi s vygravírovaným osobním věnováním. Tyto dárky i další inspiraci najdete na www.eshop.prazdroj.cz.
Doporučená prodejní cena: 590 Kč

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist