Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vymyslíte revoluční výčepní zařízení?

25. únor 2019  České nápoje   komentáře (0)  1337 x

Startuje BREWRACE, jedinečná akce pro studenty technických univerzit, technické nadšence i tzv. geeky, kteří ve spolupráci s mentory a odborníky z Plzeňského Prazdroje budou soutěžit o nejlepší návrh na konstrukci revolučního výčepního zařízení. Tři nejlepší týmy vyhrají pivo na 10 let.

Ilustrační fotoIlustrační foto

“BREWRACE je příležitost přinést inovace do oboru pivovarnictví. Můžeme ukázat světu, že jsme nejen nadšení konzumenti piva, ale také nadaný národ a dokážeme vymyslet unikátní technické zařízení. Pro nás v Prazdroji je to navíc výzva - vůbec poprvé se vydáváme cestou tzv. hackathonu, tedy soutěže, kdy se několik týmů snaží najít řešení na zapeklitou technickou otázku,” říká Roman Trzaskalik, marketingový ředitel Plzeňského Prazdroje.

Soutěž BREWRACE je zaměřená na studenty a technické nadšence, ale přihlásit se může kdokoliv. Dvou až pěti členné týmy se mohou registrovat na webu www.BREWRACE.cz od  25. února do 20. března. Ze všech došlých registrací vyberou zástupci Plzeňského Prazdroje pět týmů, které budou prezentovat své návrhy na konstrukci budoucí pípy porotcům z Prazdroje, akademických kruhů i byznysu. Poté porota vybere tři nejlepší týmy, které postoupí do finále, ve kterém budou mít za úkol z už hotových návrhů sestavit samotný prototyp výčepního zařízení. Od běžných hackathonů, které probíhají v krátkém časovém úseku v rámci jednoho či dvou dnů, se BREWRACE liší právě svou délkou. Soutěžící budou mít několik měsíců na návrh a vývoj nového zařízení.

“Jsem nadšený, že zapojíme do vývoje pivního zařízení studenty a technické nadšence, a věřím, že společnými silami dopřejeme dobře načepované pivo i tam, kde to doposud nebylo technologicky možné,” dodává obchodní ředitel Plzeňského Prazdroje Tomáš Mráz.

Porotci soutěže budou hodnotit návrhy podle několika kritérií, například kvality čepovaného nápoje, jednoduchosti obsluhy nebo šetrnosti zařízení k přírodě. Finále soutěže proběhne 2. srpna v Plzni v kreativní zóně multifunkčního prostoru DEPO2015. Všechny tři finálové týmy získají od Plzeňského Prazdroje pivo na 10 let. Jméno vítězného týmu bude navíc umístěno na všech pípách, které vzniknou z vítězného prototypu, uvaří si přímo v plzeňském pivovaru vlastní várku speciálního piva a vítězství oslaví na velkolepé party.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist