Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Zachránce života převezme ocenění na Bernardfestu

22. červen 2022  České nápoje   komentáře (0)  555 x

Pracovník vodárenské společnosti Marian Dvořák se při opravě vodovodního řádu v Kamenici nad Lipou stal svědkem kolapsu jednoho z přítomných řemeslníků. Muži zapadl jazyk a nedařilo se nahmatat tep. Pan Dvořák bez váhání poskytl první pomoc a mladému muži zachránil život. Než na místo dorazila záchranná služba, mladík byl opět při vědomí. Rodinný pivovar Bernard záchranu života odmění Bernardovou cenou.

Zachránce života převezme ocenění na BernardfestuZachránce života převezme ocenění na Bernardfestu

V Rodinném pivovaru Bernard si vážíme slušného a férového chování. Myslíme si, že pozitivní, příkladné a obdivuhodné činy kolem nás je dobré oceňovat a podporovat. Už několik let proto předáváme Bernardovu cenu, tato bude už šedesátá. Jsme rádi, že tentokrát zůstane v našem městě,“ říká PR manažer humpoleckého pivovaru Zdeněk Mikulášek.

Kromě diplomu a velkého zlatého srdce ocenění dostávají pivo na rok zdarma, což aktuálně představuje 130 litrů tohoto nápoje. Pivovar cenu v minulosti udělil například za férovou hru ve sportu, za záchranu života nebo jinou nezištnou pomoc druhým, ale také například týmu programátorů, kteří v rekordním čase a zdarma vytvořili informační systém elektronických dálničních známek. Do širšího podvědomí vstoupil příběh oceněného vietnamského obchodníka, který nahlásil nález vysoké částky peněz. Pivo, které od pivovaru dostal za odměnu, prodal, a výtěžek předal organizaci pomáhající rodinám s předčasně narozenými dětmi.

Pro cenu na pódium Bernard Festu

Pan Marian Dvořák Bernardovu cenu převezme 23. června vpodvečer na Horním náměstí v Humpolci na pódiu Bernard Festu. Předání ceny bude součástí čtvrtečního „zahřívacího“ programu festivalu. Na čtvrteční koncerty Bernard Festu se tradičně neplatí vstupné a výtěžek z prodaného piva pivovar vždy poukáže v prospěch některého místního spolku. Tentokrát pivovar podpoří humpolecké středisko organizace sociálních služeb Včelka.

Po 16. hodině vystoupí místní ZUŠ G. Mahlera, následovaná Vysočinkou. Druhá polovina programu je duchu rockové hudby, hrát bude Moby Dick a večer uzavře Beat Brtewski.

Hlavní program festivalu se rozběhne od den později. Do Humpolce mají namířeno např. Lucie Bílá, Tři sestry a MIG 21. V sobotu pak město rozezní Chinaski a Wanastowi Vjecy a další hvězdy. Dobrou festivalovou náladu nepochybně podpoří německá dechová kapela The Heimatdamisch, populární originálními úpravami světových hitů například AC/DC, Guns N' Roses, či Lady Gaga.

Program pamatuje i na mladší návštěvníky, především pro ně v sobotu dopoledne zahraje skupina Pískomil se vrací a klavírista a zpěvák Jaroslav Uhlíř. V parku Stromovka bude pod názvem Family fest připravena odpočinková zóna, divadla, vaření pro děti, tvoření barevných obrázků z písku, ukázky sokolnictví, úniková hra... Family fest ve Stromovce začne v pátek v 15:00, v sobotu v 11:00.

Další informace najdete na webu www.bernardfest.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist