Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Zubr Extra Force, to je pivo pro Dny NATO v Ostravě

15. září 2016  České nápoje   komentáře (0)  3290 x

I v letošním roce bude Letiště Leoše Janáčka Ostrava hostit největší bezpečností show v Evropě a pivovar Zubr u toho opět nebude chybět. Návštěvníci Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR se tak o nadcházejícím víkendu, 17. a 18. září 2016, budou moci přesvědčit o síle Zubra.

Zubr Extra ForceZubr Extra Force

Spojení silných strojů a síly piva Zubr funguje již čtvrtým rokem a my věříme, že i právě naše pivo je jedním z důvodů spokojenosti návštěvníků této jedinečné akce. Opět jsme u příležitosti Dnů NATO uvařili speciál Zubr Extra Force,“ říká Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru Zubr a dodává: „Zároveň zde představíme i naši zbrusu nové ochucené nealkoholické pivo Zubr Indian Cherry.

Nefiltrovaný ležák Zubr Extra Force je stvořen přímo pro Dny NATO, návštěvníci si jím mohou zpříjemnit akci již čtvrtým rokem. Pro tento 12,5° ležák je typická výrazná hořká chuť se silným chmelovým aroma. Je uvařen podle tradiční receptury za použití regionálních surovin a v ležáckých tancích zrál 70 dní.

Kromě již tradičního pivního speciálu Zubr Extra Force se návštěvníci mohou těšit i na 4x chmelenou jedenáctku Zubr Grand. Tento světlý ležák je nejprodávanějším výrobkem pivovaru Zubr, a proto v Ostravě rozhodně nemůže chybět. Pro řidiče a cyklisty bude tradičně připraven nealkoholický Zubr Free a milovníci ovocných chutí určitě přijdou na chuť novince, kterou je nealkoholický osvěžující nápoj na bázi piva s příchutí višně Zubr Indian Cherry.

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě. Návštěvníci se mohou i letos těšit na prezentaci těžké vojenské, policejní i záchranářské techniky, dynamických ukázek výcviku speciálních jednotek, leteckých ukázek a prezentace výzbroje, výstroje a vybavení útvarů. Vstup je zdarma.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist