Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Hell Energy pod agenturou Insighters

3. duben 2023  České nápoje   komentáře (0)  724 x

Maďarská společnost HELL ENERGY, výrobce energetických nápojů a balené ledové kávy, a jedna z nejrychleji rostoucích FMCG značek na světě, si pro zajištění komunikace na českém trhu vybrala komunikační agenturu Insighters. Agentura klientovi poskytne komplexní služby v oblasti media relations a produktového PR.

Hell Energy pod agenturou InsightersHell Energy pod agenturou Insighters

Od března Insighters zajišťuje pro HELL ENERGY komunikační strategii, která má posílit pozici značky na tuzemském trhu. Bude mít na starosti nejen komunikaci značky HELL ENERGY, ale i novější produktové řady ICE COFFEE (dřívější HELL ENERGY COFFEE), která byla po velkém úspěchu v Maďarsku před několika lety uvedena i na mezinárodní trh.

„Hledali jsme nejen agenturu s prokazatelnými zkušenostmi v oblasti public relations, ale i někoho s neotřelými kreativními a strategickými nápady. Proto jsme si vybrali Insighters, kteří dokázali identifikovat naše potřeby a navrhnout koncept komunikace odpovídající vizi naší značky pro její rozvoj na českém trhu,“ říká za HELL ENERGY Jaroslav Dušek, country manager HELL ENERGY CZ.

„Je pro nás velká satisfakce, že se nám podařilo pochopit směr, kterým se chce značka HELL ENERGY v Čechách ubírat. Jelikož jde o jednoho z největších výrobců vysoce kvalitních nápojů na světě, je naším cílem dostat produkty klienta do širšího povědomí zákazníků,“ komentuje začátek spolupráce Tomáš Staněk, jednatel agentury Insighters. Neméně důležitou součástí práce agentury bude i PR podpora udržitelných výrobních postupů a ekologických strategií, jejichž rozvoji se značka HELL ENERGY intenzivně věnuje.

O společnosti HELL ENERGY

Společnost HELL ENERGY založená v Maďarsku v roce 2006 je v současné době jednou z nejrychleji se rozvíjejících FMCG značek. Během pouhých čtyř let se stala lídrem na maďarském trhu a expandovala do dalších zemí světa, zejména v Evropě a Asii. Momentálně je dostupná na více než 50 trzích, v několika z nich je uznaným lídrem ve svém segmentu. Za úspěchem HELL ENERGY stojí vynikající kvalita, příznivá cena, široká dostupnost a prvotřídní marketingové aktivity. Společnost je jedinečným hráčem na poli výroby energetických nápojů a jako jediná na světě může říct, že je lídrem tohoto odvětví hned v několika zemích. Je rovněž vlastníkem ultramoderní plnírny a továrny na hliníkové nápojové plechovky, což jí dává bezkonkurenční celosvětovou strategickou pozici.

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist