Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Hell Energy rozšiřuje manažerský tým

20. duben 2023  České nápoje   komentáře (0)  1024 x

HELL ENERGY Česká republika, lokální představitel předního evropského producenta energetických nápojů, rozšiřuje svůj manažerský tým. Střední management společnosti tak na pozici Business development manager posílí Denisa Schneider. O efektivní práci marketingového oddělení se nově na pozici Key account manager postará Petr Boček. Oba budou pod přímým vedením Country managera Jaroslava Duška.

Hell Energy rozšiřuje manažerský týmHell Energy rozšiřuje manažerský tým

Nově zřízenou pozici Business development manager ve společnosti HELL ENERGY obsadila Denisa Schneider, která má za sebou více jak desetiletou praxi v oblasti rychloobrátkového zboží. Přichází z českého zastoupení Red Bull, kde několik let působila na pozici manažera prodeje. Tutéž pozici předtím vykonávala i ve společnosti Unilever. Schneider bude zodpovědná za rozvoj zákaznického portfolia a optimalizaci prodejních procesů.

Současně na pozici Key account managera nastoupil Petr Boček, profesionální manažer s více než 25letou kariérou v oboru. V minulosti pracoval jako Key Account manager pro společnosti SAZKA, Crocodille nebo BONECO. V HELL ENERGY přebírá péči o zákazníky na moderním česko-slovenskému trhu.

„Navazování obchodních vztahů, vyjednávání i strategie je pro naši společnost klíčové. Věřím, že noví kolegové u nás zúročí veškeré dosavadní pracovní zkušenosti, a pomohou tak zvýšit povědomí o HELL ENERGY jakožto špičkovém výrobci kvalitních nápojů. Naší ambicí je být výrazným leaderem ve svém oboru u nás, proto jsem rád, že v týmu mohu přivítat dva tak zkušené manažery, ” říká Jaroslav Dušek, Country manager společnosti HELL ENERGY Česká republika.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist