Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Semtex vydává nový videoklip

23. září 2021  České nápoje   komentáře (0)  2307 x

Song Idem LONG vznikl v rámci soutěže SEMTEX Beat, ve které SEMTEX společně se slovenským raperem a producentem Konexem hledal talentované beatmakery. Nyní soutěž našla vítěze a k písničce vzniklo i hudební video.

Semtex vydává nový videoklipSemtex vydává nový videoklip

Výrobce energetických drinků SEMTEX ve spolupráci s agenturou WMC/GREY má na svém kontě další aktivitu z hudební oblasti. Pro podporu drinku SEMTEX LONG, který umí dodat energii na dlouhou dobu, spustil v květnu kampaň SEMTEX Beat s Konexem. Konex pro tuto kampaň vytvořil začátek písničky s názvem Idem LONG a zbytek nechal na talentovaných tvůrcích z řad fanoušků.

Do soutěže se zapojilo přes 160 beatmakerů, ze kterých Konexe nejvíc zaujala tvorba českého tvůrce vystupujícího pod jménem Silentone. Ten se stal oficiálním hostem na Konexově novém albu Supernova, a objevil se i v doprovodném videoklipu k songu Idem LONG. Video se natáčelo na různých lokacích v Praze během jediného dne.

Vytvořili jsme plnohodnotný track na albu uznávaného interpreta, a to včetně parádního videoklipu. To vše citlivě brandované Semtexem a v produkci reklamní agentury. A přesto všechno to jako klasická reklama nepůsobí. Cením si toho, jak k tomu značka přistupuje a věřím, že to ocení i její cílovka,“ komentuje David Suda, kreativní ředitel agentury WMC/GREY, který videoklip režíroval.

Kampaň s Konexem je součástí komunikační platformy SEMTEX Republic, ve které se zaměřujeme na teritoria důležitá pro Generaci Z, cílovou skupinu značky SEMTEX. Naší hlavní motivací je nejen přinášet atraktivní obsah, ale také vytvářet otevřené prostředí, ve kterém fanoušci mohou přímo zasahovat do procesu tvorby a stávat se tak součástí všech aktivit,“ popisuje Aleš Hladil, senior brand manager značky SEMTEX.

V rámci této platformy již SEMTEX zorganizoval esportovní showmatch v CS:GO jako launch event pro drink SEMTEX FOCUS cílený primárně na gamery. Pokračoval hudební aktivací s Konexem, a později vydal i vlastní limitovanou kolekci oblečení ve spolupráci s fashion značkou Lalavoom, kterou odprezentoval mini fashion filmem a následnou aktivací pro fanoušky.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist