Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Na Spilce si užijete týden omáček a nedělní pivovarský brunch

9. únor 2023  České nápoje   komentáře (0)  913 x

Dobře se najíst – to je zaručený recept, jak zahřát tělo v chladném zimním počasí a naladit mysl na pozitivní vlnu. Ve vyhlášené Hospodě Na Spilce v Plzeňském Prazdroji dávají téhle léty prověřené zkušenosti konkrétní obsah ve formě nejrůznějších sezónních gastronomických akcí: Týden od 21. do 26. února bude ve znamení omáček a 19. února je na programu pivovarský brunch.

Na Spilce si užijete týden omáček a nedělní pivovarský brunchNa Spilce si užijete týden omáček a nedělní pivovarský brunch

Týden omáček v Hospodě Na Spilce nabídne hostům možnost sestavit si pokrm podle své chuti – za jednotnou cenu 275 Kč si každý sám zvolí libovolnou omáčku, maso i přílohu z nabídky. Na výběr je: Koprová, rajská, okurková, papriková, křenová a houbová omáčka. A k ní dušené hovězí žebro, vepřová plec, rolované kuřecí stehno nebo uzený jazyk. Jako příloha karlovarské knedlíky, houskové knedlíky, špekové knedlíky, bramborové knedlíky, vařený brambor či dušená rýže.

Druhý pivovarský brunch v letošním roce 19. února umožní dosyta si užít neděli a načerpat potřebnou energii do nového týdne. Od 11 do 15 hodin bude v reprezentačních prostorech pivovaru Plzeňský Prazdroj k dispozici hojné množství vytříbených chuťovek, ale třeba i gulášek, kachnička nebo poctivé koláče. A k tomu vše od žemlových knedlíků, zelných placiček až po čočkový salát na kyselo. Pozor, cena 750 Kč/osoba zahrnuje také konzumaci nápojů: kávy, piva Pilsner Urquell, Kingswoodu, Frisca, Birellu a speciálů z experimentálního pivovaru PROUD!

Rezervace stolu na týden omáček a pivovarský brunch na webu www.naspilce.cz/kontakt nebo na telefonním čísle: +420 724 617 355

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist