Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Starbucks otevře kavárnu na Pražském hradě

18. prosinec 2023  České nápoje   komentáře (0)  756 x

Společnost Starbucks rozšířila síť poboček o kavárnu na Pražském hradě. Jedinečný kávový zážitek si zákazníci mohou vychutnat v srdci památky UNESCO s více než tisíciletou historií.

Starbucks otevře kavárnu na Pražském hraděStarbucks otevře kavárnu na Pražském hradě

Nová provozovna v nejatraktivnější turistické lokalitě hlavního města je umístěna v těsném sousedství katedrály svatého Víta, konkrétně na nádvoří historické budovy Nového proboštství na náměstí U Svatého Jiří. Jedná se již o druhou pobočku Starbucks v areálu Pražského hradu.

Moderně pojatý designový interiér, vyvedený ve světlých přírodních barvách, nabídne na rozloze 302 čtverečních metrů 54 míst k sezení, dalších 72 míst pak poskytne letní zahrádka. Součástí kavárny jsou rovněž zcela nové digitální menuboardy, které se budou postupně rozšiřovat i do dalších poboček.

„Lokalita Pražského hradu je pro nás splněným snem a také velkým závazkem. Neopakovatelná historická atmosféra posune kávový zážitek ve Starbucks na zcela novou úroveň. Věřím, že naši věrní zákazníci i zahraniční turisté budou nadšeni stejně jako my,” uvedl Grzegorz Kazmierczak, regionální provozní ředitel Starbucks pro Českou republiku
a Slovensko.

„Nedávno dokončená renovace Nového proboštství počítala s tím, že se unikátní nádvoří na severní straně Pražského hradu s výhledem do Jeleního příkopu otevře veřejnosti a v jedné z budov bude kavárna. Z provozovatelů, kteří o prostor projevili zájem, byl Starbucks nejlepší volbou. Jde o stabilní zavedenou značku s kvalitními produkty a servisem pro návštěvníky, navíc má s obdobnými lokalitami se specifickými nároky zkušenosti,” doplnil Marek Stříteský z Metropolitní kapituly u sv. Víta v Praze, která areál Nového proboštství zrekonstruovala.

Kromě tradiční nabídky teplých i studených nápojů, sendvičů a dezertů se návštěvníci mohou těšit například na originální sváteční speciality a další produkty z aktuální sezónní nabídky, včetně zrnkové kávy, hrnečků nebo tumblerů.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist