Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Stylový cukrářský boutique Ollies

1. listopad 2023  České nápoje   komentáře (0)  667 x

Jste milovníky poctivých a zároveň vizuálně i chuťově originálních dezertů? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout unikátní cukrářský boutique Ollies, který je od letošního podzimu otevřen v budově Masaryčka v Praze. Ten přináší francouzsko-český twist v podobě makronek, dortů a dezertů, od kterých se nebudete moct odtrhnout.

Stylový cukrářský boutique OlliesStylový cukrářský boutique Ollies

Ollies Boutique je novým konceptem rodinného ostravského podniku, který v sobě v rámci svých produktů spojuje tradiční receptury, ruční výrobu a kvalitní ingredience s originálním a moderním designem. O podobu speciálního místa se totiž postaralo české výtvarné studio Olgoj Chorchoj. Dezerty, které zde ochutnáte v sobě snoubí sofistikované francouzské postupy v kombinaci s oblíbenými českými chutěmi. A výsledek? Jedinečný chuťový twist a zážitek.

Chutnají už jen očima

Základ, na kterém rodinný podnik staví je kvalita, která se promítá jak do ingrediencí, tak samotné ruční výroby. A to, že si s dorty i mono zákusky opravdu hrají, vše ladí do posledního detailu, a hlavně že do toho dávají celé své srdce poznáte nejen na chuti, ale už jen na první pohled. Je jedno, zda jste fanoušky francouzských makronek a eclairek, tradičního českého žloutkového věnečku, tartaletek, čokoládových či ovocných dortů nebo sladkého pečiva. Tady si vybere každý, a to dokonce i vegani nebo milovníci poctivých zmrzlin bez chemie.

Na počátku bylo Tiramisu

Historie rodinného podniku se píše od sklonku minulého tisíciletí. Tehdy Olgy Gondková připravila pro jednu ostravskou kavárnu svá první Tiramisu, která si rychle získala fanoušky po celé Ostravě. V roce 2009 předala podnik svým dvou dětem, sourozencům Tereze a Jakubovi, kteří v jeho čele stojí dodnes. V současné chvíli si na dezertech i slaných výrobcích můžete pochutnat v pěti pobočkách v Ostravě, Olomouci a v Praze, delivery služba funguje po celé České republice.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist