Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nové kávovary a nový věrnostní program od Nescafé

22. říjen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1477 x

Značka NESCAFÉ® Dolce Gusto® přichází na trh se třemi novými kávovary řady Genio S. Ta je unikátní tím, že každý z kávovarů disponuje jinými funkcemi, a spotřebitelé si tak mohou vybrat ten, který jim vyhovuje nejvíce. Společně s novou řadou přichází značka také s věrnostním programem PREMIO, kde lze za nasbírané body z balení kapslí NESCAFÉ® Dolce Gusto® získat stylové odměny.

Nové kávovary a nový věrnostní program od NescaféNové kávovary a nový věrnostní program od Nescafé

Nepostradatelná součást každé kuchyně

Nové kávovary řady Genio S se jeden od druhého neliší jen barvou, ale především funkcemi. Zatímco klasická bílá verze představuje jednoduchý automatický kapslový kávovar pro nenáročné milovníky kávy, černá verze Plus má navíc výběr ze tří možných teplot nápoje a funkci Espresso boost pro ještě intenzivnější chuť a cremu. Poslední ze třetice, exkluzivní stříbrná verze Touch, disponuje kromě všech zmíněných funkcí také elegantním dotykovým panelem umožňující ještě snadnější ovládání.

Všechny kávovary jsou připraveny k použití během několika sekund a objem nádržky na vodu umožňuje připravit až 16 lahodných šálků espressa bez nutnosti doplnění. Zařízení také vždy včas upozorní svého majitele na odvápnění. Se svou šířkou pouhých 11 cm jsou velmi kompaktní a vejdou se tak do každé kuchyně.

Z široké nabídky kapslí NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vybrat lahodný nápoj právě pro vás. Od cappuccina přes flat white až po klasické espresso. Do nabídky od loňského roku přibyly také kapsle značky Starbucks® kompatibilní s kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®.  Vychutnat si tak můžete i jejich oblíbené kávy s mlékem včetně legendárního Caramel Macchiato.

Program NESCAFÉ® Dolce Gusto® PREMIO: Kávou k odměnám

Nový věrnostní program PREMIO je navržen tak, aby spotřebitelům vytvořil z pití své oblíbené kávy NESCAFÉ® Dolce Gusto® ještě lepší a exkluzivnější zážitek. Členství je bezplatné a je pouze potřeba zaregistrovat se buď prostřednictvím mobilní aplikace NESCAFÉ® Dolce Gusto® nebo jednoduše na webových stránkách www.dolce-gusto.cz. Členové věrnostního programu sbírají body za každé balení kapslí NESCAFÉ® Dolce Gusto®, za které si poté mohou vybrat z množství stylových odměn.

Doporučená maloobchodní cena za verzi Genio S je 1 899 Kč, za Genio S Plus 2 199 Kč a za Genio S touch 2 799 Kč.

Zdroj: Produktový tip

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist