Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Absolut Recycled: limitovaná edice vodky oslavující recyklaci

14. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  695 x

Recyklace – téma, které aktuálně rezonuje v celém světě a na které se letos zaměřila i světově proslulá švédská vodka Absolut se svojí limitovanou edicí. V duchu myšlenky udržitelnosti a s kreativitou sobě vlastní vznikla nová lahev Absolut Recycled, která je z více než 41 % vyrobena z recyklovaného skla. Zákazníci v Česku ji budou moci zakoupit již letos v listopadu. Otázka udržitelnosti je pro Absolut velmi důležitá již mnoho let, kdy značka usiluje o svět, ve kterém jsou materiály a suroviny znovu využívány ve prospěch ekonomiky, komunit a ekosystémů. A začíná sama u sebe!

Absolut Recycled: limitovaná edice vodky oslavující recyklaciAbsolut Recycled: limitovaná edice vodky oslavující recyklaci

Výroba Absolut v její jediné destilérce ve švédském městě Ahus je kompletně CO2 neutrální a veškerý svůj organický odpad sekundárně využívá. A působí i na své dodavatele lahví. Z této myšlenky vznikla nová „limitka“ – Absolut Recycled, která je stejně jako ostatní lahve Absolut vyrobena z více než 41 % z recyklovaného skla. Společnost tímto navazuje na svoji loňskou úspěšnou kampaň Absolut Tolerance a limitovanou edici Drop of Love. „Věříme, že s trochou tvořivého ducha lze vrátit staré a nežádoucí věci opět do života v nové podobě. Nová limitovaná edice Absolut Recycled je poděkováním těm, kteří recyklují a výzva pro ty, kteří teprve začnou. Dlouhodobě se snažíme minimalizovat odpad a najít řešení na jeho opětovné použití – a to jak ve švédském Ahusu, tak i zde v České republice. Naší kampaní v duchu recyklace a limitovanou lahví Absolut Recycled se chceme podílet na osvětě – protože každý z nás může přispět svým dílem k vytvoření udržitelného světa,” říká Jakub Záruba, Brand Manager značky Absolut ze společnosti Jan Becher Pernod Ricard.

Infobox:

Vodka Absolut je obilný destilát vyrobený z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace.

Obsah alkoholu je 40 %.

Limitovaná edice Absolut Recycled bude v České republice ve vybraných obchodech k dostání od listopadu za akční cenu
319 Kč. Zakoupit ji bude možné například v supermarketech Albert, Billa, Tesco nebo Globus.

Balení Absolut Recycled bude obsahovat i tzv. neckhanger – visačku s recepty na vybrané koktejly.

Zdroj: Pernod Ricard.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist