Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Armaňak Lafontan s limitovanou etiketou s Pražským hradem

4. prosinec 2019  České nápoje   komentáře (0)  560 x

Prémiový armaňak Lafontan představil na začátku roku ve spolupráci s Premier Wines & Spirits první jedinečnou limitovanou 30letou edici, která byla vytvořena exkluzivně pro Českou republiku k národnímu výročí oslavujícímu 30 let od sametové revoluce. Během roku 2019 se postupně představily další dva motivy provedení lahve armaňaku Lafontan. Každá ze tří edic zobrazuje národní symboly.

Armaňak Lafontan s limitovanou etiketou s Pražským hrademArmaňak Lafontan s limitovanou etiketou s Pražským hradem

S koncem roku byla uvedena poslední ze tří etiket limitovaných 30letých edic francouzského armaňaku s Pražským hradem. Lafontan dohromady během roku 2019 představil tři etikety – s motivem Karlova mostu, Václavského náměstí a Pražského hradu. Tato limitovaná edice vzdává hold České republice a jejímu třicátému výročí sametové revoluce. Lahev představuje limitovanou exkluzivní edici speciálně vytvořenou pro tuto příležitost. Dohromady bylo vyrobeno pouhých 450 lahví – 150 lahví od každé etikety.

Armaňak je skutečný francouzský klenot mezi destiláty. Jedná se o vinnou pálenku z oblasti Armagnac v Gaskoňsku. Pokud jste milovníkem koňaku, armaňak vám jistě přiroste k srdci. Limitovaná edice, kterou vytvořila destilerie Lafontan ve spolupráci s českým distributorem prémiových destilátů, vín a nealkoholických nápojů Premier Wines & Spirits, je vyrobena exkluzivně pro český trh.

Armaňak na rozdíl od koňaku prochází pouze jedinou, a to postupnou destilací, díky níž si uchová svou nezaměnitelnou chu, vůni i charakter. Obsah alkoholu u armaňaku nesmí překročit 63 %, zároveň musí mít alespoň 40 %. Následně dochází ke staření destilátu v sudech. Jeho výroba je omezena pravidlem užití základních hroznů, konkrétně se nesetkáte s jinými odrůdami, než jsou Baco, Colombard, Folle Blanche a Ugni Blanc. Samotná produkce armaňaku je spojena s rodinnou tradicí, která se předává z generace na generaci.

Limitovanou exkluzivní 30letou edici armaňaku Lafontan zakoupíte na stránkách www.1er.cz za cenu 2200 Kč za 0,7 l.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist