Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Armaňak Lafontan s limitovanou etiketou s Pražským hradem

4. prosinec 2019  České nápoje   komentáře (0)  856 x

Prémiový armaňak Lafontan představil na začátku roku ve spolupráci s Premier Wines & Spirits první jedinečnou limitovanou 30letou edici, která byla vytvořena exkluzivně pro Českou republiku k národnímu výročí oslavujícímu 30 let od sametové revoluce. Během roku 2019 se postupně představily další dva motivy provedení lahve armaňaku Lafontan. Každá ze tří edic zobrazuje národní symboly.

Armaňak Lafontan s limitovanou etiketou s Pražským hrademArmaňak Lafontan s limitovanou etiketou s Pražským hradem

S koncem roku byla uvedena poslední ze tří etiket limitovaných 30letých edic francouzského armaňaku s Pražským hradem. Lafontan dohromady během roku 2019 představil tři etikety – s motivem Karlova mostu, Václavského náměstí a Pražského hradu. Tato limitovaná edice vzdává hold České republice a jejímu třicátému výročí sametové revoluce. Lahev představuje limitovanou exkluzivní edici speciálně vytvořenou pro tuto příležitost. Dohromady bylo vyrobeno pouhých 450 lahví – 150 lahví od každé etikety.

Armaňak je skutečný francouzský klenot mezi destiláty. Jedná se o vinnou pálenku z oblasti Armagnac v Gaskoňsku. Pokud jste milovníkem koňaku, armaňak vám jistě přiroste k srdci. Limitovaná edice, kterou vytvořila destilerie Lafontan ve spolupráci s českým distributorem prémiových destilátů, vín a nealkoholických nápojů Premier Wines & Spirits, je vyrobena exkluzivně pro český trh.

Armaňak na rozdíl od koňaku prochází pouze jedinou, a to postupnou destilací, díky níž si uchová svou nezaměnitelnou chuť, vůni i charakter. Obsah alkoholu u armaňaku nesmí překročit 63 %, zároveň musí mít alespoň 40 %. Následně dochází ke staření destilátu v sudech. Jeho výroba je omezena pravidlem užití základních hroznů, konkrétně se nesetkáte s jinými odrůdami, než jsou Baco, Colombard, Folle Blanche a Ugni Blanc. Samotná produkce armaňaku je spojena s rodinnou tradicí, která se předává z generace na generaci.

Limitovanou exkluzivní 30letou edici armaňaku Lafontan zakoupíte na stránkách www.1er.cz za cenu 2200 Kč za 0,7 l.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist