Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Bartida, ikona mezi likéry

24. březen 2023  České nápoje   komentáře (0)  444 x

Příběh značky Bartida se začal psát před 17 lety. Od té doby prošla velkým vývojem a její portfolio se pyšní pestrou nabídkou tradičních českých likérů a destilátů původní a originální receptury. Ať už je vaším favoritem peprmintově Zelená, lahodně krémový Vaječňák nebo třeba voňavá Griotka, s těmito likéry nikdy nešlápnete vedle. Co se skrývá za úspěchem této značky? A jak to, že jsou její výrobky stále bezkonkurenční?

Bartida, ikona mezi likéryBartida, ikona mezi likéry

Značka Bartida byla založena v roce 2006 a od té doby je jejím hlavním motivem stavět nejen na tradici, ale i snaha posouvat své produkty každým dnem o krok dále. Díky pečlivě vybraným surovinám té nejvyšší kvality, promyšlenému a neuspěchanému postupu, a hlavně generacemi prověřeným recepturám, vznikají originální a vysoce kvalitní výrobky s příběhem.

Představme si českou klasiku – Bartida Zelená. Tento peprmintový likér postavil základy úspěšného portfolia Bartida Original a sklízí úspěchy dodnes. A není divu. Zelená od Bartidy se totiž pyšní přírodními výtažky z máty peprné a jemnou mentolovou chutí, kterou doplňuje výrazné peprmintové aroma. Díky „zelenému“ úspěchu se postupně začalo portfolio značky rozrůstat o nové přírůstky. Například o výjimečný Bartida Vaječňák, který vyniká svou bohatou chutí a hustou konzistencí, která vznikla spojením vysokého obsahu vaječných žloutků s kvalitním třtinovým destilátem a malt whisky. Zajímavostí tohoto likéru je to, že ačkoliv původně vznikl jako dárek pro zákazníky, právě díky své vysoké kvalitě a charakteristické chuti se stal natolik oblíbený, že se rozhodlo ho uvést na trh a zařadit jej do stálé nabídky. Ikonickým produktem značky Bartida je také Čechy milovaná Griotka. Hustý tmavě červený nápoj nabízí vybalancovanou sladkokyselou chuť zralých višní, svěží ovocnou vůni, a navíc obsahuje i nízký dvacetiprocentní obsah alkoholu.

Kromě těchto tří ikonických likérů nabízí Bartida ve svém portfoliu i dalších 5 druhů likérů a 4 skvělé pálenky a další alkoholické nápoje. Každý nový produkt byl uváděn na trh s ohledem na spotřebitelské preference a celé portfolio značky se budovalo postupně tak, aby stále zůstal důraz na kvalitu a výjimečnou chuť, které jsou pro ni charakteristické. Jedno je ale všechny spojuje. Poctivá výroba, léty prověřené tradiční recepty, vysoce kvalitní ingredience a snaha neustále se posouvat kupředu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist