Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Becherovka Original získala zlatou medaili v mezinárodní soutěži v San Franciscu

27. květen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2648 x

Tradiční český bylinný likér slaví další úspěch v zahraničí. Porota nezávislých degustátorů mezinárodní soutěže San Francisco World Spirits Competition ocenila Becherovku Original zlatou medailí v kategorii bylinných likérů. Karlovarský výrobce si tak rozšířil sbírku významných mezinárodních ocenění. V prosinci získala Becherovka zlatou medaili z osmého ročníku soutěže Spirits Masters v Londýně.

Becherovka Original získala zlatou medaili v mezinárodní soutěži v San FranciscuBecherovka Original získala zlatou medaili v mezinárodní soutěži v San Franciscu

Becherovka Original je oblíbeným bylinným likérem nejen u nás, ale i v zahraničí. Důkazem toho je řada mezinárodních ocenění, které Becherovka sbírá na zahraničních soutěžích. Z letošního 16. ročníku soutěže World Spirits Competition, ve které soutěžilo přes 1 700 produktů, si Becherovka odnáší tentokrát zlatou medaili. Produkty hodnotila odborná mezinárodní porota, ve které zasedlo celkem 39 členů - odborníci z oblasti mixologie, vlastníci restaurací, hotelů a barů, novináři a zástupci mezinárodních výrobců alkoholu.

„Prestižní ocenění na mezinárodních soutěžích nám vždy připomenou, jak výjimečným likérem Becherovka je. Svou specifickou chutí a přírodním složením z bylinek a koření si nachází své fanoušky po celém světě a my jsme na každý její úspěch, jako na zlatou medailí z tak respektované barové soutěže, náležitě hrdí“, říká Filip Větrovský, Brand Manager značky Becherovka Original.

Becherovka je bylinný a 100% přírodní likér bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů. Vyrábí se z proslulé karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a tajné směsi bylin a koření.

Vedle desítek ocenění, které Becherovka Original nasbírala ve své zemi od roku 1871, se k těm výjimečným zcela jistě řadí zařazení likéru mezi značky českého Rodinného stříbra v roce 2002 a umístění mezi deseti nejlepšími alkoholovými nápoji světa v letech 2011 a 2012 dle žebříčku vyhlášeného turistického průvodce Lonely Planet. V roce 2013 získala Becherovka Original jako jediný český zástupce zlatou medaili v sekci likérů v rámci 10. ročníku soutěže ISW International Spirits Award v Německu.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist