Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Becherovka Original získala zlatou medaili v mezinárodní soutěži v San Franciscu

27. květen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1764 x

Tradiční český bylinný likér slaví další úspěch v zahraničí. Porota nezávislých degustátorů mezinárodní soutěže San Francisco World Spirits Competition ocenila Becherovku Original zlatou medailí v kategorii bylinných likérů. Karlovarský výrobce si tak rozšířil sbírku významných mezinárodních ocenění. V prosinci získala Becherovka zlatou medaili z osmého ročníku soutěže Spirits Masters v Londýně.

Becherovka Original získala zlatou medaili v mezinárodní soutěži v San FranciscuBecherovka Original získala zlatou medaili v mezinárodní soutěži v San Franciscu

Becherovka Original je oblíbeným bylinným likérem nejen u nás, ale i v zahraničí. Důkazem toho je řada mezinárodních ocenění, které Becherovka sbírá na zahraničních soutěžích. Z letošního 16. ročníku soutěže World Spirits Competition, ve které soutěžilo přes 1 700 produktů, si Becherovka odnáší tentokrát zlatou medaili. Produkty hodnotila odborná mezinárodní porota, ve které zasedlo celkem 39 členů - odborníci z oblasti mixologie, vlastníci restaurací, hotelů a barů, novináři a zástupci mezinárodních výrobců alkoholu.

„Prestižní ocenění na mezinárodních soutěžích nám vždy připomenou, jak výjimečným likérem Becherovka je. Svou specifickou chutí a přírodním složením z bylinek a koření si nachází své fanoušky po celém světě a my jsme na každý její úspěch, jako na zlatou medailí z tak respektované barové soutěže, náležitě hrdí“, říká Filip Větrovský, Brand Manager značky Becherovka Original.

Becherovka je bylinný a 100% přírodní likér bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů. Vyrábí se z proslulé karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a tajné směsi bylin a koření.

Vedle desítek ocenění, které Becherovka Original nasbírala ve své zemi od roku 1871, se k těm výjimečným zcela jistě řadí zařazení likéru mezi značky českého Rodinného stříbra v roce 2002 a umístění mezi deseti nejlepšími alkoholovými nápoji světa v letech 2011 a 2012 dle žebříčku vyhlášeného turistického průvodce Lonely Planet. V roce 2013 získala Becherovka Original jako jediný český zástupce zlatou medaili v sekci likérů v rámci 10. ročníku soutěže ISW International Spirits Award v Německu.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist