Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Beskydský FLERET míří na festivaly - s ovocným sadem a skvělými koktejly

26. červen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1990 x

Výborné a originální koktejly, jejichž základem jsou vytříbené ovocné destiláty, a bujný hruškový sad nabídne destilérka FLERET na několika českých a moravských hudebních festivalech. Na festivalech Přeštěnice, Rock for People nebo Sázavafest tak nabídne návštěvníkům příjemnou relaxační zónu s dostatkem stínu pro horké letní dny. A k tomu osvěžení v podobě perfektně vychlazených mixovaných nápojů z prémiové Hruškovice či Slivovice FLERET nebo vyhlášeného čajovo-bylinného likéru TATRATEA.

KoktejlyKoktejly

Právě nezvyklá mixologie je hlavním tahákem naší prezentace na festivalech. Pozorujeme, že fanoušci rok od roku vyžadují větší kvalitu a péči. Chceme proto ukázat, že se ovocné destiláty nemusejí pít samotné, ale že se z nich dají připravit skvělé netradiční míchané nápoje," říká Tomáš Novák, Sales&Marketing Director značky FLERET, která je součástí finanční skupiny FPD Group.

Headlinerem koktejlového line-pu FLERET bude bezesporu UNIQUM, ve kterém se skvěle doplňuje chuť Hruškovice FLERET Collection 1850 s tonicem, citrónovou šťávou a řapíkatým celerem. Co-headlinerem barmani vybrali koktejl MISSIONARY, jehož základem jsou Slivovice Collection 1850, zelený čaj a citrónová šťáva.

S originální prezentací frenštátské destilérky FLERET se návštěvníci v průběhu letních měsíců setkají na hudebních festivalech:

Oldies Festival Ostrava v termínu 25.6. 2016

Open Air Festival Přeštěnice v termínu 24.-25.6. 2016

Rock for People v termínu 3.-5.7. 2016

Vysočina Fest v termínu 7.-9.7. 2016

Sázavafest v termínu 4.-6.8. 2016

Putovní akce Kaufland Tour a Radio Fest

Více o prémiových produktech FLERET na www.fleret1850.cz

O DESTILÉRCE FLERET

První zmínky o výrobě ovocných destilátů FLERET ve Frenštátě pod Radhoštěm sahají až do roku 1850. Z původně malé továrny na výrobu likérů, kterou založil měšťan Jakub C. Kohn, se stala velkopalírna Borovičky a Slivovice. Po roce 1948 byla znárodněna a následně zrušena.

K obnově tradice výroby destilátů FLERET došlo v roce 1993. Jen díky znalostem posledního míchače v tehdejší palírně mohou být původní receptury a postupy výroby používány dodnes. Základem jsou průzračně čistá voda z beskydské přírody a více než stoletá harmonizace poměru vypeckovaného a nevypeckovaného ovoce. Současná výroba je založena na kvalitních ovocných destilátech a tradičních lihovinách.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist