Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Beskydský FLERET míří na festivaly - s ovocným sadem a skvělými koktejly

26. červen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2596 x

Výborné a originální koktejly, jejichž základem jsou vytříbené ovocné destiláty, a bujný hruškový sad nabídne destilérka FLERET na několika českých a moravských hudebních festivalech. Na festivalech Přeštěnice, Rock for People nebo Sázavafest tak nabídne návštěvníkům příjemnou relaxační zónu s dostatkem stínu pro horké letní dny. A k tomu osvěžení v podobě perfektně vychlazených mixovaných nápojů z prémiové Hruškovice či Slivovice FLERET nebo vyhlášeného čajovo-bylinného likéru TATRATEA.

KoktejlyKoktejly

Právě nezvyklá mixologie je hlavním tahákem naší prezentace na festivalech. Pozorujeme, že fanoušci rok od roku vyžadují větší kvalitu a péči. Chceme proto ukázat, že se ovocné destiláty nemusejí pít samotné, ale že se z nich dají připravit skvělé netradiční míchané nápoje," říká Tomáš Novák, Sales&Marketing Director značky FLERET, která je součástí finanční skupiny FPD Group.

Headlinerem koktejlového line-pu FLERET bude bezesporu UNIQUM, ve kterém se skvěle doplňuje chuť Hruškovice FLERET Collection 1850 s tonicem, citrónovou šťávou a řapíkatým celerem. Co-headlinerem barmani vybrali koktejl MISSIONARY, jehož základem jsou Slivovice Collection 1850, zelený čaj a citrónová šťáva.

S originální prezentací frenštátské destilérky FLERET se návštěvníci v průběhu letních měsíců setkají na hudebních festivalech:

Oldies Festival Ostrava v termínu 25.6. 2016

Open Air Festival Přeštěnice v termínu 24.-25.6. 2016

Rock for People v termínu 3.-5.7. 2016

Vysočina Fest v termínu 7.-9.7. 2016

Sázavafest v termínu 4.-6.8. 2016

Putovní akce Kaufland Tour a Radio Fest

Více o prémiových produktech FLERET na www.fleret1850.cz

O DESTILÉRCE FLERET

První zmínky o výrobě ovocných destilátů FLERET ve Frenštátě pod Radhoštěm sahají až do roku 1850. Z původně malé továrny na výrobu likérů, kterou založil měšťan Jakub C. Kohn, se stala velkopalírna Borovičky a Slivovice. Po roce 1948 byla znárodněna a následně zrušena.

K obnově tradice výroby destilátů FLERET došlo v roce 1993. Jen díky znalostem posledního míchače v tehdejší palírně mohou být původní receptury a postupy výroby používány dodnes. Základem jsou průzračně čistá voda z beskydské přírody a více než stoletá harmonizace poměru vypeckovaného a nevypeckovaného ovoce. Současná výroba je založena na kvalitních ovocných destilátech a tradičních lihovinách.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist