Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Billboardy Kavalan Whisky míří na Times Square v NYC

21. srpen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1407 x

Zhruba 330.000 návštěvníků, kteří denně prochází přes Times Square, může v průběhu následujících pěti měsíců zahlédnout ne jednu, ale 11 neobvyklých whisky, které na ně budou zářit z masivních elektronických billboardů na tomto náměstí.

Kavalan Whiskies na Times Square (PRNewsFoto/Kavalan)Kavalan Whiskies na Times Square (PRNewsFoto/Kavalan)

Tchajwanský přední výrobce whisky Kavalan Distillery se zařadil mezi tisíce ikonických amerických a světových značek, které v posledním století měly svou reklamu na "křižovatce světa", jednom z nejpopulárnějších komerčních bodů světa.

V rámci útoku na americký trh jsou aktuálně prezentovány oceněné whisky Kavalan na budově Thomson Reuters Building na náměstí Times Square v centrálním Manhattanu.

Zakladatel společnosti Kavalan pan YT Lee uvedl, že doufá, že se americký trh stane hlavním trhem pro tuto značku. "Chceme tímto dát lidem na vědomí, že Kavalan Whisky je dostupná v USA. Jsme tady a děláme obchod," poznamenal Pan Lee.

"Proč nevyzkoušet neobvyklou whisky z Tchaj-wanu, která získala nejprestižnější ocenění, včetně ocenění "Nejlepší single malt whisky na světě" a "Nejlepší single cask single malt whisky na světě" získaných v loňském a letošním roce?"

Prestižní soutěž World Whiskies Awards (WWA) udělila v roce 2015 whisky Kavalan Solist Vinho Barrique ocenění "Nejlepší světové Single Malt Whisky" a whisky Solist Amontillado Sherry Single Cask Strength byla v roce 2016 udělena cena "Nejlepší Single Cask Single Malt Whisky světa".

Takže nyní budou mít Newyorčané možnost sami ochutnat whisky Kavalan. Prodejci whisky Kavalan budou v průběhu následujících pěti měsíců organizovat speciální ochutnávky a promoční akce. Pro více informací kontaktujte dovozce whisky Kavalan do USA, společnost Anchor Distilling, na webových stránkách www.anchordistilling.com.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist