Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Božkov Republica, dominikánský rum vyráběný metodou Solera

21. březen 2023  České nápoje   komentáře (0)  474 x

Božkov Republica odkazující na období první republiky uvádí pravý třtinový rum původem z Dominikánské republiky. Novinka je vyráběná metodou Solera dosud používanou zejména při výrobě prémiových rumů. Nejsilnější značka v kategorii navazuje novým vysoce kvalitním třtinovým rumem na své dosavadní úspěchy a pokračuje v podpoře růstu.

Božkov Republica, dominikánský rum vyráběný metodou SoleraBožkov Republica, dominikánský rum vyráběný metodou Solera

„Velice nás těší, že Božkov Republica zaznamenává obrovský úspěch mezi spotřebiteli, kde vytvořila segment lokálních prémiových rumů. I proto se snažíme pravidelně přicházet s novinkami, ve kterých reagujeme na aktuální trendy. V současné době spotřebitelé vyhledávají třtinové rumy se sušším chuťovým profilem, z konkrétních destinací v Karibiku. Proto uvádíme na trh náš nový dominikánský třtinový rum Božkov Republica Solera. Novinka je v rámci svého cenového segmentu unikátní využitím prémiové metody staření rumů Solera, přitom se nám podařilo ji uvést za atraktivní „Božkovskou“ cenu,“ dodává Tomáš Hejkal, Marketing Director ve společnosti STOCK-Plzeň Božkov.

Novinka Božkov Republica se vyrábí v Dominikánské republice tradiční metodou Solera, která se dosud používala především u prémiových rumů. Její podstatou je umístění rumů v dubových sudech nad sebou do takzvaného pyramidového seskupení. Každé patro obsahuje jinak starý rum, přičemž sudy jsou řazeny od nejstaršího po nejmladší. Tento proces zajišťuje optimální zrání. Božkov Republica Solera se vyznačuje jantarovou barvou, jemnou a přirozenou chutí s tóny karamelu, sušeného ovoce, citrusů, sherry, vanilky a koření.

Kategorie rumů je druhou nejrychleji rostoucí kategorií lihovin na českém trhu, přičemž právě Božkov Republica je v této kategorii jedničkou. Značce se od jejího uvedení na trh v roce 2018 podařilo i díky inovacím vytvořit zcela nový segment lokálních rumů s neuvěřitelným obratem téměř 3 mld. korun.

Prioritou společnosti STOCK Plzeň-Božkov, pod kterou značka Božkov Republica spadá, bude i nadále podpora inovací, a právě novinka vyrobená metodou Solera má být jednou z nich.

Marketingová podpora

Uvedení novinky na trh bude podpořeno na sociálních sítích, v rámci PR a novým TV spotem, který připravila agentura Made by Vaculík. Ten bude ke zhlédnutí na televizních obrazovkách v období od dubna do června. Ve stejném termínu bude probíhat i online kampaň.

Kromě mediální podpory a PR se Božkov Republica zaměří i na podporu v místě prodeje. U retailu bude kladen důraz na sekundární vystavení, POS materiály a vizibilitu, v oblasti gastro se značka kromě vizibility a POS materiálů zaměří také na self runy.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist