Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Božkov Republica úspěšná na mezinárodních soutěžích

3. květen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1280 x

Značka Božkov je symbolem osvědčené kvality a důkazem jsou i nedávno získaná ocenění z prestižních světových soutěží, kde produkty Božkov Republica opět zabodovaly. Vysokou kvalitu a vytříbený chuťový profil novinek Božkov Republica Vodka a Božkov Republica Espresso tak ocenili nejen spotřebitelé, ale i odborníci ze světa lihovin. Také etablované Božkov Republica Exclusive a Božkov Republica Reserva znovu potvrdily svou prvotřídní kvalitu. V letošních ročnících soutěží World Vodka Awards, The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting, CWSA a World Drink Awards se tyto rumy, vodka a rumový elixír umístily na předních místech. Domů si odvezly dohromady čtyři zlaté a tři stříbrné medaile.

Božkov Republica úspěšná na mezinárodních soutěžíchBožkov Republica úspěšná na mezinárodních soutěžích

Božkov Republica Vodka z cukrové třtiny získala celkem tři zlaté medaile. První zlato si odvezla z prestižní soutěže nejlepších vodek světa World Vodka Awards 2021, a sice v kategorii za Českou republiku. Dále zvítězila v soutěžích CWSA (China Wine and Spirits Awards) a The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting 2021. Božkov Republica se liší oproti ostatním vodkám tím, že surovinou pro její výrobu je cukrová třtina původem z Guatemaly, jenž vyniká jemnou nasládlostí a svěžestí. Pečlivou řemeslnou výrobou vzniká plná, vyvážená a elegantní chuť vodky Republica, které nyní věnovali své uznání i světoví odborníci.

Nejvyšší ocenění si ze soutěže CWSA 2021 odváží i rum Božkov Republica Exclusive. CWSA je největší a nejprestižnější čínská soutěž, která každoročně oceňuje nejlepší vína a lihoviny z 55 zemí světa. Odborníci CWSA tak potvrdili, že Božkov Republica Exclusive obstojí nejen na českém trhu, ale i v mezinárodním srovnání. Velký úspěch zaznamenala i Božkov Republica Reserva, která představuje vyváženou kombinaci třtinových karibských rumů z Nicaraguy, Barbadosu, Dominikánské republiky, Trinidadu, Guyany a Jamajky, z nichž některé zrály v dubových sudech až 12 let. Na World Drink Awards vysoutěžila stříbrnou medaili.

Rumový elixír s kávovou příchutí Božkov Republica Espresso si ze soutěže The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting 2021 domů odnesl krásnou stříbrnou medaili a umístil se hned za třtinovou vodkou Božkov Republica. Tato soutěž si klade za cíl ocenit a odměnit lihoviny špičkové kvality v celém odvětví alkoholických nápojů. Stejného umístění se dočkal i na World Drink Awards v kategorii drinků s příchutí.

Daniela Froňková, Božkov Brand manager, k úspěchům dodává: „Jsme velice potěšeni, že naše produkty z portfolia Božkov Republica bodují nejen u konzumentů, ale i ve světě odborníků. Letošní rok byl pro portfolio Božkov Republica velice úspěšný. Ceny, které si ze soutěží odvážíme domů, nás opět motivují k neustálému sebezlepšování a utvrzují nás v tom, že za Božkov odvádíme skvělou práci.“

Celé portfolio Božkov Republica je inspirováno hodnotami první republiky – kvalitou, péčí, trpělivostí, noblesou a řemeslnou poctivostí. Jednotlivé produkty v sobě snoubí vizi značky Božkov spolu s promyšleným moderním designem a dokonale vyladěným chuťovým profilem, ušitým přímo na míru českým zákazníkům. Ihned po uvedení zaznamenaly rumy, rumový elixír a vodka Božkov Republica velký úspěch u spotřebitelů a nyní září i ve světě odborníků.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist