Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Božkov Republica úspěšná na mezinárodních soutěžích

3. květen 2021  České nápoje   komentáře (0)  110 x

Značka Božkov je symbolem osvědčené kvality a důkazem jsou i nedávno získaná ocenění z prestižních světových soutěží, kde produkty Božkov Republica opět zabodovaly. Vysokou kvalitu a vytříbený chuťový profil novinek Božkov Republica Vodka a Božkov Republica Espresso tak ocenili nejen spotřebitelé, ale i odborníci ze světa lihovin. Také etablované Božkov Republica Exclusive a Božkov Republica Reserva znovu potvrdily svou prvotřídní kvalitu. V letošních ročnících soutěží World Vodka Awards, The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting, CWSA a World Drink Awards se tyto rumy, vodka a rumový elixír umístily na předních místech. Domů si odvezly dohromady čtyři zlaté a tři stříbrné medaile.

Božkov Republica úspěšná na mezinárodních soutěžíchBožkov Republica úspěšná na mezinárodních soutěžích

Božkov Republica Vodka z cukrové třtiny získala celkem tři zlaté medaile. První zlato si odvezla z prestižní soutěže nejlepších vodek světa World Vodka Awards 2021, a sice v kategorii za Českou republiku. Dále zvítězila v soutěžích CWSA (China Wine and Spirits Awards) a The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting 2021. Božkov Republica se liší oproti ostatním vodkám tím, že surovinou pro její výrobu je cukrová třtina původem z Guatemaly, jenž vyniká jemnou nasládlostí a svěžestí. Pečlivou řemeslnou výrobou vzniká plná, vyvážená a elegantní chuť vodky Republica, které nyní věnovali své uznání i světoví odborníci.

Nejvyšší ocenění si ze soutěže CWSA 2021 odváží i rum Božkov Republica Exclusive. CWSA je největší a nejprestižnější čínská soutěž, která každoročně oceňuje nejlepší vína a lihoviny z 55 zemí světa. Odborníci CWSA tak potvrdili, že Božkov Republica Exclusive obstojí nejen na českém trhu, ale i v mezinárodním srovnání. Velký úspěch zaznamenala i Božkov Republica Reserva, která představuje vyváženou kombinaci třtinových karibských rumů z Nicaraguy, Barbadosu, Dominikánské republiky, Trinidadu, Guyany a Jamajky, z nichž některé zrály v dubových sudech až 12 let. Na World Drink Awards vysoutěžila stříbrnou medaili.

Rumový elixír s kávovou příchutí Božkov Republica Espresso si ze soutěže The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting 2021 domů odnesl krásnou stříbrnou medaili a umístil se hned za třtinovou vodkou Božkov Republica. Tato soutěž si klade za cíl ocenit a odměnit lihoviny špičkové kvality v celém odvětví alkoholických nápojů. Stejného umístění se dočkal i na World Drink Awards v kategorii drinků s příchutí.

Daniela Froňková, Božkov Brand manager, k úspěchům dodává: „Jsme velice potěšeni, že naše produkty z portfolia Božkov Republica bodují nejen u konzumentů, ale i ve světě odborníků. Letošní rok byl pro portfolio Božkov Republica velice úspěšný. Ceny, které si ze soutěží odvážíme domů, nás opět motivují k neustálému sebezlepšování a utvrzují nás v tom, že za Božkov odvádíme skvělou práci.“

Celé portfolio Božkov Republica je inspirováno hodnotami první republiky – kvalitou, péčí, trpělivostí, noblesou a řemeslnou poctivostí. Jednotlivé produkty v sobě snoubí vizi značky Božkov spolu s promyšleným moderním designem a dokonale vyladěným chuťovým profilem, ušitým přímo na míru českým zákazníkům. Ihned po uvedení zaznamenaly rumy, rumový elixír a vodka Božkov Republica velký úspěch u spotřebitelů a nyní září i ve světě odborníků.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist