Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Božkov Vodka úspěšná na World Drinks Awards

5. květen 2020  České nápoje   komentáře (0)  946 x

Nejprodávanější vodka v Česku tradiční značky Božkov, která letos slaví 100. výročí, získala ocenění v mezinárodní soutěži World Drinks Awards 2019. V soutěži obdržela 1. místo mezi zúčastněnými čistými vodkami z České republiky.

Božkov Vodka úspěšná na World Drinks AwardsBožkov Vodka úspěšná na World Drinks Awards

Božkov Vodka je dlouhodobě nejprodávanější lihovina v Česku své kategorie. Její kvalitu potvrdily výsledky mezinárodní soutěže, kde se umístila na prvním místě v našem regionu. Soutěž hodnotila senzorické vlastnosti včetně čistoty. „Čirá s dotekem vanilky a karamelu, lehký pepřový nádech s jemným květinovým tónem,“ napsala o Božkov Vodce profesionální degustační porota.

„O kvalitě Božkov Vodky, jsme nikdy nepochybovali, ale vítězství na takto prestižní soutěži pro nás má obrovskou hodnotu. Na toto prvenství jsme velice hrdí a doufáme, že budeme mít možnost se o tento úspěch podělit i s našimi konzumenty,“ komentuje úspěch v soutěži Marie Votrubová Brand Manager značky Božkov.

The World Drinks Awards je jednou z nejprestižnějších mezinárodních soutěží pro piva, vína a destiláty. Soutěž zastřešuje online magazín TheDrinksReport.com, z nějž čerpají informace mnozí odborníci. Cílem mezinárodní soutěže je vybírat, odměňovat a propagovat alkoholické nápoje, které si uznání zaslouží.

Božkov Vodka: Nejprodávanější vodka v České republice. Díky jemné chuti a nevtíravé vůni je vhodná k přímé konzumaci i přípravě nejrůznějších míchaných nápojů. Vedle čisté vodky se nabízí i v ochucených variantách Vanilka, Limeta a Ostružina.

Vodka Božkov již dříve získala bronzovou medaili na soutěži „International Spirit Challange 2014“ a stříbrnou medaili na soutěži „International Spirit Challange 2013“.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist