Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Božkov Vodka úspěšná na World Drinks Awards

5. květen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1207 x

Nejprodávanější vodka v Česku tradiční značky Božkov, která letos slaví 100. výročí, získala ocenění v mezinárodní soutěži World Drinks Awards 2019. V soutěži obdržela 1. místo mezi zúčastněnými čistými vodkami z České republiky.

Božkov Vodka úspěšná na World Drinks AwardsBožkov Vodka úspěšná na World Drinks Awards

Božkov Vodka je dlouhodobě nejprodávanější lihovina v Česku své kategorie. Její kvalitu potvrdily výsledky mezinárodní soutěže, kde se umístila na prvním místě v našem regionu. Soutěž hodnotila senzorické vlastnosti včetně čistoty. „Čirá s dotekem vanilky a karamelu, lehký pepřový nádech s jemným květinovým tónem,“ napsala o Božkov Vodce profesionální degustační porota.

„O kvalitě Božkov Vodky, jsme nikdy nepochybovali, ale vítězství na takto prestižní soutěži pro nás má obrovskou hodnotu. Na toto prvenství jsme velice hrdí a doufáme, že budeme mít možnost se o tento úspěch podělit i s našimi konzumenty,“ komentuje úspěch v soutěži Marie Votrubová Brand Manager značky Božkov.

The World Drinks Awards je jednou z nejprestižnějších mezinárodních soutěží pro piva, vína a destiláty. Soutěž zastřešuje online magazín TheDrinksReport.com, z nějž čerpají informace mnozí odborníci. Cílem mezinárodní soutěže je vybírat, odměňovat a propagovat alkoholické nápoje, které si uznání zaslouží.

Božkov Vodka: Nejprodávanější vodka v České republice. Díky jemné chuti a nevtíravé vůni je vhodná k přímé konzumaci i přípravě nejrůznějších míchaných nápojů. Vedle čisté vodky se nabízí i v ochucených variantách Vanilka, Limeta a Ostružina.

Vodka Božkov již dříve získala bronzovou medaili na soutěži „International Spirit Challange 2014“ a stříbrnou medaili na soutěži „International Spirit Challange 2013“.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist