Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Česká rodinná firma dobývá trh

17. květen 2024  České nápoje   komentáře (0)  261 x

Od malého distribučního podniku k mezinárodnímu uznání, příběh společnosti Kratochvílovci je příkladem českého podnikatelského ducha a inovace. Firma Kratochvílovci, založená roku 1999, se stala známou díky distribuci světových značek toho nejkvalitnějšího alkoholu po celé České republice. Jejich reputace jako průkopníků v oblasti distribuce je dobře zasloužená, ale to byl jen začátek jejich cesty.

Česká rodinná firma dobývá trhČeská rodinná firma dobývá trh

V posledních letech se Kratochvílovci odvážili za hranice distribuce a začali vyrábět vlastní značky alkoholu. S panamskými rumy Sérum, českými pálenkami Golem a italskými giny Mintis, Kratochvílovci nejenže rozšířili své portfolio, ale také si získali srdce zákazníků po celém světě. Tyto značky jsou synonymem pro kvalitu a originalitu, a to jak mezi znalci, tak i mezi běžnými spotřebiteli.

Společnost Kratochvílovci, která se již etablovala jako významný hráč na trhu s alkoholem, si za loňský rok připsala další významný úspěch. S hrdostí oznámili, že v průběhu roku rozšířili své působení a vyexportovali přes 100 000 láhví rumu Sérum.

Tento milník je důkazem nejen kvality jejich produktů, ale také odhodlání a vizionářství, které firma Kratochvílovci prokazuje. Jejich produkty nyní najdete ve 25 zemích světa, což z nich činí nejen lídry na českém trhu, ale také respektovaného mezinárodního výrobce.

S každou láhví rumu Sérum, pálenky Golem nebo ginu Mintis se Kratochvílovci stávají synonymem pro inovaci a tradici, které jsou nyní rozpoznávány a oceňovány po celém světě. Jejich příběh je inspirací pro mnohé další české podniky, které se snaží prorazit na mezinárodní scéně.

Vzhledem k tomu, že Kratochvílovci pokračují v rozšiřování svého dosahu a vytváření nových partnerství, můžeme očekávat, že jejich příběh bude i nadále psát kapitoly plné úspěchů a inovací. A my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, co letošní rok přinese této dynamické a ambiciózní české firmě.

Zdroj: Kratochvílovci

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist